Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire zavar titeket, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket, ha a pasi akivel egyutt vagytok, izmosabb, sportosabb vagy jobb kepubb?

Figyelt kérdés

Mar a negyedik pasi dob, mert azt mondja hogy irritalja hogy sportosabb vagyok.

De en erre inkabb buszke vagyok, erre inkabb elkuldenek?

Velemenyek?

19/F


2020. nov. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem dobnálak, csak éppen nem tudnék megbízni benned.

Sajnos a nagyon jóképű, izmos pasik a leghűtlenebbek.

De ezt ne vedd sértésnek, de sajnos tény.

Legtöbben egy "mezei" srác mellett nyugodtabbak.

2020. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ertem

Koszonom :(

2020. nov. 5. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte leszek. Nekem is fura lenne. Elmondasok szerint helyes vagyok atlagos testtel. De ha lenne egy srac kockahas stb igencsak elojonnenek egyfajta komplexusok bennem.
2020. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex érdekel, szóval számomra csak előny ;)
2020. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, nem tudnék benne megbízni..
2020. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem testalkat alapján nem lehet általánosítani belső tulajdonságokra nézve... Egy izmos is lehet extro, vagy introvertált, hűséges, vagy hűtlen típus, stb... Lehetne ragozni. Ahogy egy előnytelenebb kinézetű se tuti hogy hűséges típus, vagy éppen, hogy képes egyáltalán bármilyen komolyabb kapcsolatra... Ahogy elnézek láthatólag párokat néha meglepődök, hogy vajon az egyik mit látott meg a másikban, ami akármennyi időre is, de összetartja a kapcsolatukat, de sokféle gondolkodású, ízlésű, érdeklődési körű ember van... Úgyhogy én a kérdezőnek azt írom, hogy ne foglalkozzon az általánosítással, neki kell ismernie saját magát, és lehetőleg ne félrevezetve másokat az önismeretét alapul véve ismerkedjen, ha akar.
2020. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!