Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez jelentheti azt, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy meleg vagyok, vagy bárkivel előfordul?

Figyelt kérdés

Egy általános iskolai osztálytársammal időnként nagyon forró meleg álmaim szoktak lenni, pedig már 15 éve nem láttam. Csók meg semmi egyéb nincsen, viszont nagyon durván kívánjuk a másik farkát és egymás szájába élvezünk. Annak idején voltak olyan dolgaink, hogy "közeledtünk" egymás felé gyerekes módon pl. célozgatások, viccek formájában, de soha semmi konkrét nem történt. Ezen kívül nem szoktam férfiakat nézni, nincs rám izgató hatással ilyesmi, az életben sem volt hogy akár csak megfordult volna a fejemben valakivel ilyesmi.

Ez lehet valami kifejlődés előtt álló biszexualitás, vagy mindenkiben benne van?



2020. nov. 6. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a nők is vonzanak akkor biszex vagy. Hanem meleg
2020. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az a tipus a zsánered a fiúknál.

Csak ritkán látsz ilyen típust.

2020. nov. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy egy férfivel szexuális álmod van az nem azt jelenti automatikusan, hogy meleg is vagy. Nekem a pszichológusommal jött szóba nem olyan rég ez a téma és ezt ő mondta. Azt azért hozzáteszem, hogy mi kifejezetten egyszeri álomról beszéltünk, azt nem tudom, hogy a több alkalom más esetnek számít-e, bár többszöri szexuális álmom nekem csak olyanokkal volt, akik be is jöttek, szóval az is elképzelhető, hogy ezek az álomképek egyfajta szexuális lefojtásnak az eredményei.
2020. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző szerintem jól mondja. Elképzelhető, hogy a tudat alatt benned van ez a vonzalom felé (pláne ha többször is volt már ilyen) és álom formájában 'jön ki'.
2020. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Élénk agyműködésű emberekben sok minden benne van az álmokban.
2020. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!