Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Osváth Zsolti (vlogger) aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osváth Zsolti (vlogger) aktív vagy passzív, és mennyire jön be?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Passzív. Bejön.
2020. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Honnan tudja #1, hogy passzív? A barátja (Patrik) nem olyan lányos?
2020. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hat ez az , hogy patrik nem tűnik egy bas**ogepnek de zsoltiban se vagyok biztos.mindketten passzivak?
2020. nov. 13. 00:31
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem uninak tűnnek és egyáltalán nem jön be semelyikük sem.
2020. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
zsolti rendesen jó pasi lenne ha lefogyna egy picit de így is szexike
2020. nov. 13. 01:45
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs melyik térfélen játszik a melegek között Zsolti.

De értelmes, tisztességes ember a megnyilvánulásai alapján, szóval nekem szimpatikus, messze túltesz a magyar youtuberek nagyrészén. Hetero férfi vagyok, de szerintem egyébként amúgy helyes pasi.

2020. nov. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os , teljesen egyetérünk , szerintem is hiánypótló amit csinál, csak annyi h engem mint pasi is megmozgat ezért gondolkodtam el ilyen pikánsabb kérdéseken :)
2020. nov. 13. 01:55
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Köszönöm, hogy egyetértünk, szerintem nagyon jó karakter Zsolti, nagyszerű gondolati vannak és igazán sokat segít a meleg közösségnek Zsolti.

Konzervatív heteróknak érdemes rákeresni a Budaházi Eddával készült Poltbeatra, aki meg lazább tartalmat keres a Pottyondi Edinával készült videóra. Mindkét videóban nagyon szimpatikus, nem lehet nem szeretni! :) (heteróként.)

Bár szerintem ez lényegtelen, az 1940-es években is egyedül csak az NSDAP tudta, hogy hány zsidó van a tagjaik között. Ez lenne az ideális itthon is. Kit érdekel ha valaki meleg, ha hasznos, értékes tagja a társdalomnak?..

2020. nov. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem jön be külsőre és túl sokat is beszél.

Szóval nem, kaland sem izgatna vele.

Inkább Lakatos Leventével :)

2020. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem irritáló minden megnyilvánulása, és passzívhoz képest nagyon nagy darab. Aktívként sem tudnám elképzelni.

Részemről semennyire nem jön be.

2020. nov. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!