Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi vinne rá arra, hogy sugarbo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vinne rá arra, hogy sugarboy legyél?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2020. nov. 14. 14:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%
Engem az, ha a sugar daddy vámpír lenne, mint Lestat.
2022. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyeznék bele, ha egyébként is szimpatikus lenne és megadná a minimális tiszteletet. Emberek vagyunk mindketten, és semmi rossz nincs ebben, amíg minden kölcsönös beleegyezésen alapszik és senki nem szenvedi kárát.

Bár az apám lehetne kategória annyira nem vonz, de ott is vannak kivételes esetek

2022. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez lemaradt:

19 vagyok

2022. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
4%

2 opcio.

Mert nem vagyok homár,csak "bi".

2023. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy elég összetett kérdés, hogy mi vinne rá. Elsősorban ez attól függ, hogy az adott személy mit birtokol és mi tudható be hiányosságnak.

Ebből a szempontból mindenkinek más a véleménye.

Én nem tudnám megmondani, hogyha nagyon mély gödörben lennék, akkor vajon ilyenhez folyamodnék e.

Viszont egy válaszoló említette, hogy ez a legnagyobb lehúzás. Egy sugarboynak lenni. Ezzel nem értek egyet. Mert nem csak annak van itt felelőssége, aki úgymond a “szolgáltatás”, hanem annak is, aki ezért fizet. Az vállalkozik erre. Ezért nem találom lehúzásnak.

2023. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
47%

Semmi

Elobb lennek inkabb ongyilkos minthogy megalazzam magam

2023. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
69%
Valami rendkívül terhelt családi állapot és gyerekkor, amitől nem fejlődött ki normálisan az önbecsülésem. Egészséges pszichével nem tudnám elképzelni, hogy prostituláljam magamat.
dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
88%

semmiképp nem negatív ha szophatok és még pénzt is kapok érte 🤷🏻


18F

dec. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
18 evesen mar k**va vagy? Az igen…
jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Élvezetből de 25 évesen már kiestem ebből
jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!