Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vidéki meleg srácok ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéki meleg srácok ti hogy ismerkedtek? Ha Pestre/ más nagy városba költöztetek az segített? egyszerűbb volt ott?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb városban könnyebb lenne. De amúgy meg nem szeretnék oda költözni.

Így hát maradt a netes ismerkedés.

2020. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És neked bevált vagy beválik? Nekem csak negatív tapasztalatom van :(
2020. nov. 26. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta Bp-en élek sokkal könnyebb. Mondjuk itt is neten kezdődik az ismerkedés, főleg ebben a vírushelyzetben.
2020. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és találni még neten olyat, aki nem kamu profil és nem tűnik el random? én csak ilyenekbe futottam bele

és tindert használtok vagy mi a legjobb?

2020. nov. 26. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
romeo-t használok, elég sok a kamus, de van rendes is
2020. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Én Pesten lakom, de ha elmegyek vidékre, akkor sokkal könnyebb becserkészni valakit a Romeón.
2020. nov. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy mindenki a legtöbben a nagy várost főleg Budapestet preferálják, mégis szinte csak szinglik vagy nyitott kapcsolatban vannak ott az emberek... HM...
2020. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem. Régebben még lehetett neten is, de ma már szinte csak kamusok vannak. Nem ér annyi időt, energiát a nulla eredmény.
2020. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Romeo főleg alkalmi dologra való? Nincs olyan, ami rendes ismerkedésre való? Nyilván nem feltétlen csak iszonyú komoly szándékra gondolok, de olyan ahol a második üzenet nem az, hogy akkor menj át dugni.
2020. nov. 26. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
98%

Csoda ha kapsz választ. Egyrészt arról fog kérni képet, vagy egyszerűen hülyének néz, ha komolyat keresel. Persze ezt nem fogja megmondani, mert reménykedik, hogy hátha jó leszel egy fél órára.

Persze csodák vannak néha....

2020. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!