Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A kövér, túlsúlyos melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér, túlsúlyos melegek mért olyan büszkék a pocakjukra?

Figyelt kérdés
Én viszonylag sportos faszi vagyok, ki is van írva profilomra, hogy kik az eseteim és ennek ellenére minden nap a képembe tolnak jó pár gömbölyű csügő hasú képet , ráadásul még vének is. Mért értetlenek az emberek? Mindenkinek joga van szétzabálni magát és egészségtelenül élni, de akkor nem kell csodálkozni, hogy elküldik őket a ****ba.

2020. nov. 26. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert nincs másra büszkének lenniük az életükben.
2020. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

A kigyúrt izomagyú miért olyan büszke?


Nem mindegy neked?


Ha valaki nem jön be neked ha rádír akkor miért nem lehet kulturált emberi módon megmondani hogy, köszi de nem, sorry.? Ha zaklat akkor pedig egyszerűen tiltod.


Komolyan... Mennyi agresszív ember van manapság..

2020. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjuk már. :D Sugárzik belőled a gyűlölet, valószínűleg azért van bajod a magabiztos kövérebb pasikkal akik büszkék magukra mert te tele vagy komplexusokkal, akármennyire is vagy “viszonylag sportos”.
2020. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát szívesen átirányítanám őket hozzátek, nézegessétek ti őket-egészségetekre ! Amúgy az volt a bajom elsősorban , hogy rohadt értetlenek nem az ahogy kinéznek (ízlések és pofonok ugye), csak ne zaklassuk egymást , pléne nem pucér kövér kéretlen képekkel meg hasonlók. Üdvözlöm azokat a hozzászólókat akiknek betalált a kérdés , iszonyatosan sajnálom....
2020. nov. 26. 20:38
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Instant tiltás aki nem tud olvasni. Nincs ebben semmi agresszió de ha ő nem veszi a fáradságot hogy elolvassa a leírást akkor én miért vegyem arra hogy visszaírjak neki egy kedves elutasítást?

Én a testalkattal nem vagyok olyan szigorú de rengeteg kéretlen intim képet kapok úgy, hogy ki van írva hogy komolyat keresek.

2020. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, apa


Vannak nagy Ғasz fétisesek, akik undorodnak a has látványától

Vannak nagy has fétisesek, akik undorodnak a Ғasz látványától

Vannak nagy láb fétisesek, akik undorodnak a fenekek látványától

Vannak nagy fenék fétisesek, akik undorodnak a lábak látványától


Meg akik egy az egyben undorodnak az összes 6uzitól meg bármiféle szőrösödő hím tagútól...


De egy biztos, nem sokban marad le a számuk a láb és hájfétiseseknek a sztenderd 6uziktól.


Nem, nem vagyok se kövér, se kövérvédő, egész életemben a véznaságom lekűzdése ellen gyúrtam keményen, de ugyanúgy nem tudnék ráizgulni egyetlen egy izomtónusos atlétára sem, hiába vannak elröppenve maguktól a csillagos egekbe.

2020. nov. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

A 6 - os hozzászóló írta le legjobban a lényeget !

Nem a kirakat számít,nem a kor,hanem az, hogy hogyan állunk magunkhoz és más emberekhez.

Nem vagyok fiatal, nem vagyok vékony,mert 184 cm-hez kb 88 kg párosul, de volt találkozóm fiatal,huszonéves, elég izmos sráccal, aki felvetette, hogy másodszorra kiránduljunk. Jó. Egy szép erdei séta után a táj kissé emelkedett, nem is sokat. Izmos barátunk átlag 5 méterenként állt meg, mert csorgott róla a víz, aztán elkezdte magyarázni a statikus és a dinamikus igénybevétel részleteit, ugyanis ő edzőteremben statikusan edz és ettől sportos. Én pedig a hozzá képest "vén" fejemmel vígan legyalogolok több tíz km-t, hegyet mászok és jól érzem magam a bőrömben.Egyáltalán nem vagyok öreges,mert enni ugyan szeretek,de nem egészségtelen kajákat, szeretek nevetni, nem a gép előtt élek,és ahová lehet, gyalog megyek...



Mondanom sem kell, a fiatal harcos szakított, mert "eltérő" életvitelt éltem...:)

Biztos találok majd olyat, aki szintén természetrajongó ...

2020. nov. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Valamire büszkének kell lenni. Tudom, hogy neked elvárás, hogy ne érezzék már olyan jól magukat, ha képtelenek azt a testet hozni, amiért te annyit dolgozol, ráadásul a pocakért éppen csak jól kell magukat érezni, tespedni, jókat enni, sörözni veszettül, és csak úgy megterem, ráadásul még büszkék is rá. Bezony, így van. De ez azzal is jár, hogy az egójukból viszont fogynak, amire te durván hízol, felértékelődik az emberi (emberséges) jellem, a belső értékek, a pocak meg ironikus poénok tárgya lesz. Ennyire büszkék csak rá. Nem mellesleg, van az úgy, hogy ez tényleg bejön valakinek, és nem a kockákon akar pattogni.
2020. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
Nekem például kimondottan a pocakos dagi férfiak tetszenek. A sportosak pedig nem.
2020. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a pocak a legjobb, este jobb egy kis macihoz hozzábújni, mint egy OSB laphoz :D

Volt szerencsém egyszer kigyúrt pasihoz, szép nagy darab test, a boxer lekerült és aránytalan volt ahhoz a nagy testhez a bébi répa. :D

Az egójáról, meg a bunkóságáról nem is beszélve.

Nem csak a test a fontos, cseszheted, ha egy beképzelt barom és lekezelően beszél másokról.

2020. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!