Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki bekuckózna velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki bekuckózna velem?

Figyelt kérdés
Egyedülálló, magányos fiú, aki nem akar téli álmot aludni? Vidéki kunyhóban bújhatna hozzám mielőbb.

2020. nov. 27. 12:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Felcsút sem rossz tipp, de szerintem Budakalász lesz a megfejtés. XD Napokban volt hír, hogy le"búzavirág"ozták az anyakönyvvezetői állásra jelentkezőt. (No meg lób@szónak nevezték a melegeket. Nem is vették fel a csávót a melegsége miatt.)


[link]


Amúgy azon gondolkodtam, hogy az nem ellentmondásos egy kicsit, hogy "a polgi megzakkanna, ha a fülébe jutna, hogy ... van "ilyen" is" vs. "Valaki bekuckózna velem?"?

Ha két pasi bekuckózik, az előbb-utóbb (inkább előbb) mindenkinek szembetűnő lesz a faluban, a polginak is. Mindenki megtudja. Nem? De amúgy nincs gáz, az emberek nem hülyék. Már rég összerakták a dolgokat a fejükben. Egyedülálló pasi, 49 éves, se feleség (?), se gyerek(ek) (?)... Tudják ők ezt már rég, csak nem mondják. A polgi sem. Nem kell emiatt aggódni. És így van ez jól. Mindenki élje szépen a maga kis életét. Neked meg jó kuckózást!

2020. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos nem ilyen egyszerű az élet errefelé azért. Nem Budakalász, az sokkal szerencsésebb volna, mint az előző, helyes megfejtés. De ezek után lehet tényleg maradok egyedül kuckómbam. 🙄
2020. nov. 27. 13:13
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

5 éven keresztül ott jártam el mellette az 55-ösön, heti kétszer, Vásárhely felé. Unokatesóm (lány) meg oda járt virágkötőnek.

A Laci, az meg egy bohóc! :) Ne vegyétek komolyan, mert akkor megerősödik és terrorizál. A bohócokat nem szabad komolyan venni. Ki kell röhögni őket, le kell degradálni őket. Én jót nevetek mindig, amikor látom a tv-ben, hogy' erőlködik. Vihar a biliben az az ember. :)

Amúgy ideje lesz megtudnia Lacinak, hogy nem vagy egyedül. Statisztikai számítások szerint kb. 60 "ilyen" ember él a településen. Jobb, ha ezt ő is tudja. Én 100%, hogy szembe mennék vele, ha ott élnék. Tele lenne az udvarom meg a kertem szivárvánnyal. :) (Amúgy nincs tele, de ha valaki b.sztatna, már csakazértis szivárványos-unikornisos lenne a házam. Hogy érezze, hol a helye.)

2020. nov. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Sokmindenben igazad van. De sajnos egy fecske nem csinál nyarat. Sokan függenek tőle (én szerencsére nem), akik nem nézik ezt jó szemmel, még ha érintett is. A felsőbb politika meg rátesz mégnagyobb lapáttal. Szóval így betyár nehéz (hú de jó szófordulat, polgi örülne is neki! :D).
2020. nov. 27. 13:35
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Totálisan átérzem a helyzet nehézségét. (Egy feleakkora faluban éltem 20 évig.) De sohasem a csendben maradók, az otthonülők hozzák el a változást, akik beletörődnek a helyzetükbe meg az elnyomásba. Fotelből nem lehet forradalmat csinálni (változást elérni). Nincs más alternatíva, lehetőség a kitörésre, csak az összefogás. Egy fecske nem csinál nyarat. De 60-100 már lehet. Ha kell, hívjatok, megyek én is! :) Amúgy az is vicces hír volt, amikor a Momisok kitűzték a b.zizászlót az önkormányzat épületére! :) Na, ilyen akciókból és ehhez hasonlókból kellene oda egyre több és akkor lassan-lassan, de változhatna a helyzet. Néma gyereknek...

(De tényleg maximálisan átérzem, hogy egyedül nem egyszerű a történet. Viszont ha soha senki nem tesz ellene semmit, akkor marad ez az állapot örökre. Vagy legalábbis még jó hosszú időre.)

2020. nov. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nézd, ha fiatalabb lennék és volna más is, akivel lehetne, de egyedül ez tényleg nem megy. Széllel szemben lehet, csak éppen húgyos lesz az ember. Anélkül is elég sz@r a helyzet, nem szeretném még ezt is. 😊
2020. nov. 27. 14:05
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor itt egy varázspálca, akire csak rámutatsz vele, szempillantás alatt bebuzzan. [link]

Kezdd a Lacival szerintem. Egycsapásra megoldódik a falu problémája is, meg a Tiéd is, lesz kivel kuckózni. :) Annyira nem is 'randa' a csávó, fiatalabb korában simán bevállaltam volna én is. :) [link] Most még egy kicsit fejlövéses ugyan, de majd a varázspálca bebuzzantja, akkor már jó lesz. :)

2020. nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem fogod elhinni, de sok éve ismerem (hagyjuk, hogy honnan), szóval nemcsak régen volt ő jó pasi.... A tagadás meg talán nem véletlen. De lehet ez a varázspálca tényleg segítene, ha már más nem segített. :D
2020. nov. 27. 14:35
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nnnnna, .... :D Mindig is volt egy ilyen sejtésem, hogy megy ott a nagy arcoskodás meg uzizás, közben a Lacinak a háza alatti pincéjében meg:

https://www.youtube.com/watch?v=tdbt-sx5MDc A kis hamis! ;-Dp

Na jó, nem trollkodok tovább. Hátha valaki jelentkezik a kuckózásra.

[link]

2020. nov. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy a háza alatt, de hogy megfordult a fejében már, arra a fejemet teszem!


Köszi, de ezek után azt hiszem nagyon bátor, vagy vakmerő lenne a jelentkező. 😁

2020. nov. 27. 15:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!