Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első alkalommal a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalommal a fiú péniszének undorító izzadtság meg nem tudom mi szaga volt. Emiatt most úgy érzem, hogy nekem nem megy semmi szexuális dolog. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy sikerült, hogy egy gusztustalanul ápolatlan fiút találtam az első alkalomra.

Nem volt semmi érzelmi kötődés, az pedig már csak pláne volt, hogy az orális aktus meg sem történt, mert iszonyú büdös volt odalent.


Teljesen megkérdőjeleztem, hogy egyáltalán meleg vagyok-e. Szerintetek?


A másik az, hogy most nem tudom, hogy csak ő volt büdös lent, vagy alapvetően minden fiúnak ilyen szagok vannak odalent?


2020. nov. 30. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

mint ahogy a puncinak is, van alapillata, de semmiképp szaga!

ha meleg vagy, akkor a saját nemedhez vonzódsz - így érzed?

legközelebb olyannal próbálkozz, akihez vonzódsz is, és ápolt is ;)


F

2020. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Alapból van valamilyen szaga a pénisznek, de azt én nem mondanám büdösnek. Ha gusztustalan és ápolatlan volt a fiú, akkor azért volt rossz szaga. Ha alapból büdös lenne a pénisz, szerintem senki nem orálozna
2020. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az a szag egyszerűen beleégett a tudatomba. Csak arra tudok gondolni, hogy nincs kedvem kipróbálni más fiúval, mert hátha neki is ilyen szaga lesz ott...
2020. nov. 30. 17:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexuál-pszichológust javaslok. Ők tudnak segíteni. Ez az agyad játéka, beépült a tudatalattidba ez az élmény és nem tudsz szabadulni tőle. Szakember segít ebben. :)
2020. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak akkor, ha egyedül már nem tudsz elvonatkoztatni az első élménytől.
2020. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nem megy egyedül. Még abban is elkezdtem kételkedni, hogy egyáltalán vonzódom-e a fiúkhoz...
2020. nov. 30. 17:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
miért, a lányokhoz úgy érzed igen?
2020. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha aktív lennél egyáltalán nem kellene törödnöd a passzív himbilimbijével.

De akkor is marad a nyalás, de ott még durvább lehet ha igénytelent fogsz ki.

2020. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad a pszichológus, tényleg segít. Ő majd felállít rólad diagnózist, és segít megoldani ezt. Nem nagy dolog, majd meglátod.
2020. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, mit csodálkozol ! Te jó étvággyal ennél meg olyan ételt, aminek már a külleme is gusztustalan és undorító a szaga ?
2020. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!