Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha párkapcsolatot keresve nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatot keresve nem megyek bele olyan helyzetbe ami túl korán szexhez vezetne az prűd?

Figyelt kérdés

Pl randizunk, az elejétől fogva tudjuk, hogy komolyat keres a másik is.


Nem megyek fel hozzá ha áthív egész estére stb.


Pl az első három, négy randit szeretném teljesen a másik megismerésével eltölteni.


Ez nagyon idejétmúlt?



2020. dec. 3. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Én is inkább ezt preferálom.

20F

2020. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem. Sőt, ajánlott is megismerni a másikat előtte. Aki nem képes várni, azzal kár is foglalkozni, ha már az elején nem tiszteli a döntésedet.
2020. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy idejemúlt!sajnos ritkaság!!!
2020. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Uhhhh. Ezek szerint én sokkal prűdebb vagyok még nálad is. :) Amikor azt írtad, hogy "túl korán", én kapásból több hónapra gondoltam (akár 4-5 hónapra is). Aztán ahogy írod, hogy "az első három, négy randit" szeretnéd a másik megismerésével tölteni, akkor elmosolyogtam magam, mert hogy ez akár 1-2 hét alatt is megtörténhet. Heti két randi, és a második héten már mehet is a menet. :))) Amivel persze nekem semmi bajom nincs, az is tök oké, simán beleférhet, csak meglepett és vicces volt, hogy mennyire mást értettünk a "túl korán" alatt. XD
2020. dec. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, ha nem azonnal az ágyban lesz a végállomás. Viszont két - három alkalommal sem lehet megismerni valakit....Néha még évek is kevesek !

De azt látom - mivel magam is ismerkednék -, hogy ha nincs szex kb egy hét alatt, akkor dobnak. De talán jobb is így, mert aki csak szexre megy,az ne keressen komolyat.

Kivárom inkább ...


De az a lényeg,hogy Te mit és hogyan érzel....Ha szimpatikus és a helyzet olyan, akkor nem kell elhúzódni , természetesen majd több találkozás után.

2020. dec. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem prűd vagy, hanem üde színfolt. Ez jelenti számomra azt, hogy valaki "komoly" kapcsolatot keres. Mert hát ezzel a címmel sokan szeretik hirdetni magukat, csak hát a második kérdés már arról szól, hogy van-e helyed?
2020. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne ilyen sráccal találkozni, aki nem arról kér képet, nem elsőre már magában akar tudni, hanem szeretne megismerni, megszeretni, és majd akkor, ha mindketten úgy érezzük és szeretnénk.... ♥️
2020. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én sem fekszem le azonnal senkivel, hogyha komoly kapcsolat a cél.
2020. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna én is ilyen Romantikusat ismerkedni

De tényleg mindenki meztelenül nyitott ajtót, hiába beszéltem meg hogy találkozunk a ház előtt vagy köztér, gyere fel még nem készültem el most zuhanyzók stb.

Jó hallani hogy sikerül neked ilyen randit összehozni, egy kalappal.

Bár ha nem lesz jó az ágyban nem hagyod el? Úgy is fogjátok folytatni hogy érzed?

Nem vagy prűd, szerintem.

2020. dec. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9; Habár nem tőlem kérdezted, de ha valakit annyira megismerek és szeretem, akkor az ágyban csak jó lehet Vele! Mert mindent megadok Neki, hogy jó legyen. Így nekem is nagyon jó lesz. ♥️

Persze ha valaha lesz még ilyen az életben....

2020. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!