Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az gáz, hogy maga a farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy maga a farok látványa engem nem indít be?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szeretem a felsőtest látványát.

A szexnél is a csók, egymás testének simogatása, csókolgatása, izgatása indít be. A partner farkát sem azonnal kapom be, hanem előtte csókolgatom, nyalogatom a lágyékot, a belső combot, a golyókat, és amikor azt látom hogy nagyon akarja akkor kezdem el szopni csak. A kezemmel pedig végig simogatom a felső testét, izgatom a bimbót. Ez miért gond hogy ezt szeretem?



2020. dec. 5. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, mindenkinek más jön be.
2020. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tovább megyek. Engem undorít a farok látványa. Pedig gyógyulófélben lévő nimfomán vagyok... szóval pár farokkal már folt dolgom.
2020. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*folt=volt
2020. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Engem a fiúk combja, feneke, hasa izgat nagyon, magyarán a testük. Ami viszont a lábuk között van, végtelenül taszít. Kérdező, igen, vagyunk ilyenek... de te csak játszod az eszed, mert végül csak beveszed a szádba. Én már attól okádnék, ha rá kéne nézni, nemhogy több...


Sajnos ebből kifolyólag a klasszikus melegekkel semmit nem tudok kezdeni, max ilyen lábfétises, köldökfétises, stb. (általában magukat heterónak mondó - ahogy vesszük) emberekkel, akik szintén megköszönik, ha témán kívül marad a láb közötti rész.

2020. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Játszom az eszem?


Mondtam egy szóval is hogy taszítónak vagy undorítónak találom? Mert szerintem nem. Olvasd el 4-es újra a kérdést, értelmezd, majd utána szólogass be.

2020. dec. 5. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező nem gáz

De te most társkeresés, kalandozás, vagy álmodozás miatt tedted fel a kérdést?

2020. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazándiból csak azért kérdeztem, mert ha valakivel társkeresőn beszélgetünk, és mondom, hogy nem szeretem a durr bele, szia szia és már a farka a számban van dolgokat, akkor valahogy elhal a beszélgetés. És felmerült bennem, hogy miért nem szeretik az emberek azt, hogyha izgatják őket? Miért nem lehet időt szánni erre és élvezni? Főleg hogy mint a kérdés is mutatja, engem az hogy kapok egy farokképet nem indít be...
2020. dec. 5. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, kérdező?
2020. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem ha először izgatnak. F
2020. dec. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!