Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk! Ti mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk! Ti mindig elvárjátok, hogy megdugjon a barátotok, vagy néha csak leszopjátok dugás nélkül is? Aktívok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem várom el. Ellenben ha nem élveztem el közben, akkor utána izgasson, simogasson vagy csókolgasson vagy ujjazzon.
2020. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát nyilván nem mindig lehet dugaszolni. :D Szóval nyilván sokszor csak orál van. Főleg, ha pl valaki beteg, hasmenése van stb. Vicces lenne azért, ha valaki azt elvárná, hogy állandóan seggbe kukit kapjon. Ilyen nincs szerintem. Aki meg ezt gondolja, az elég tapasztalatlan, vagy furcsa illetve lehetetlen elvárása lenne.
2020. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem minden nap összebújunk, de tényleges anál heti kb egyszer van, a többi minden más. Az anált sem várom el, inkább ő kezdeményez. Mindkettőnk azt csinál, amihez kedve tartja, persze csak ha olyan hangulatban vagyunk, hogy van kedvünk bármihez is. Ha valamelyikünk nagyon fáradt, éppen nincs kedve hozzá, akkor tiszteletben tartjuk.
2020. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem várom el, nekem sincs mindig kedvem hozzá meg az előkészületekhez. Ilyenkor kölcsönös orál szokott lenni vagy még gyakrabban “frottage” (nem tudom ezt hogy mondják magyarul) és közben tapi meg csókolózás. Nekem ez ami a leginkább hasonló érzés mint egy szeretkezés.
2020. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
frottage= farok és test egymáshoz dörgölés, nincs rá egy szó.
2020. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem azt nem várom el hogy megdugjon.

De szinte naponta leszopom.

2020. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem várom el de jól esik
2020. dec. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A páromat napi szinten úgy ébresztem, hogy leszopom de van mikor este is, anális behatolás heti két három alkalommal simán
2020. dec. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem várom el az anált minden napra, de ha a páromnak van kedve soha nem tiltakozom..

Alternatíva ként ahogy a 4-es írta a frottage-t én is szeretem.

2022. jan. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig vagyom az analra, de ha a parom megkivan, habozas nelkul odaadom magam. Van amikor csak szopjuk egymast. Gyakran szoktunk frottagezni.
2022. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!