Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Itt mi történhetett Grindr-en?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mi történhetett Grindr-en? (Lent.)

Figyelt kérdés

Az egyik új szomszédom meleg. Grindr-en rámírt meg küldött egy tappancsot. Este, én kicsit később még aznap este visszaírtam. Beszéltünk vagy negyed órát.


Aztán a végén mondta, hogy majd reggel ír megint, de nem írt.


Mondtam neki, hogy komolyabb kapcsolatot keresek. Ő meg mondta, hogy inkább alkalmit.


Csak tesztelt, hogy tetszik-e nekem? Vagy dugni akart és amikor látta hogy az nem feltétlen lesz akkor lerázott?

Nekem kellett volna írnom neki másnap?



2020. dec. 13. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mások voltak a céljaitok. Ő csak dugni akart egy jót, te pedig komoly kapcsolatot keresel. Szóval ő tovább állt.
2020. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De akkor tényleg tetszettem neki?

Nem csak szórakozott hogy szomszédként kiismerjen?

2020. dec. 13. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
kérdező gondolom nem 25 alatti vagy. ja szórakozott.
2020. dec. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
26 vagyok.
2020. dec. 13. 23:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szórakozott legyen az ő lelkiismeretének gondja. Bár nem hiszem. Alkalmit akart ahogy írtad...őszintén vannak akik nem igényesek, hogy alkalmijuk tetszen nekik, tehát ez sem egyértelmű. Meg amúgy is, nem lövünk házinyúlra, a szomszédoddal akarsz összejönni? Te tudod.
2020. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem én írtam rá, hanem Ő rám. A tappancsot is ő küldte.

Amikor visszaírtam neki még nem is tudtam, hogy szomszédok vagyunk. Ő árulta el.

2020. dec. 13. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Jól van. De most már tudod. A másik, hogy kicsit az jön át Neked nem annyira lenne érdektelen a szomszéd, akkor meg lépj. A játszadozást meg felejtsd el, hogy most ha írsz, mikor írj vagy ő neki kell írni, jaj most hogy legyen.. Írd meg neki, örülnél egy randinak, ha nem azt is el tudod fogadni. Szerintem ennyi.
2020. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi az a tappancs ebben az esetben?
2020. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tappancs =tap grinren...
2020. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Mit foglalkozol ennyire vele? Nem akar kapcsolatot, csak meg akar dugni. Ha akarod, akkor folytasd. Ha nem akkor ennyi.
2020. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!