Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Józan László (színész) szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Józan László (színész) szerintetek meleg?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon úgy tűnik, sosem mutatkozott még csajjal, és instagrammon is elég sok meleget követ.

Hallottam róla már máshonnan is, hogy meleg.


2020. dec. 20. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem meleg. De nyilatkozott is már erről.

Az meg hogy vannak meleg barátai nem jelent semmit.

2020. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szerinted amit nyilatkozik, az az igazság is? Ha nem vállalja fel, akkor nem fogja et lenyilatkozni.

Nekem nagyon annak tűnik, és 90%-ban be szokott jönni. Több embernél is így volt.

Én más forrásból (nem net vagy ilyesmi) is hallottam, hogy meleg.

2020. dec. 20. 10:09
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

A te radarod sem 100%-os, plusz a források azt mondanák amit akarnak. Az meg hogy ennyire ragaszkodsz az állításodhoz... Nos attól nem lesz meleg senki sem, hogy valaki azt szeretné.

Nem meleg egyébként és ez 100%.

2020. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem eléggé hiteltelen volt a meleg szerepében anno a BK-ban, a másik fickó, aki a barátját alakította, sokkal hitelesebb volt.
2020. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem meleg.

A radarnak van egy csapdája, ha valaki nagyon szimpatikus számodra, akkor mindenképp be akarod magyarázni, hogy meleg az illető.

Nálam ez csak úgy jönni szokott általában, arról is megérzem, aki számomra nem szimpatikus.

2020. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Exem kavart vele.
2020. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Homi, de teljesen egyértelmű róla. Hülyeség, hogy tetszeni kell, hogy megmond valakiről. Szerintem ő nagyon ronda. Ott van az a kamu barátnős X-faktoros Patrik is. Hát az akkora homár, mint a huzat. Még személyesen is találkoztam vele. Úgy stírölt, mint valami kiéhezett mániás. Nekem csak fiú ismerőseim vannak gyerekkorom óta. Fociztam stb, egymás jártunk. Nagyon könnyen megállapitom, hogy ki milyen orientációba tartozik. Ha nem is homi, de bi hajlamokat is könnyű észre venni. Azokról is megmondom, akiknek van kamu felesége meg gyereke. Szerintem inkább ez gáz, hogy ennyire gyávák. Inkább jatszadoznak a nőkkel, minthogy egy nehezebb utat válasszanak. Mit gondolsz, hogy a könyvdaráló túróska miért ilyen homi ellenes? Nyilván szavazó tábor gyűjtése a másik pedig, hogy majdnem biztos, hogy már kikosarazta egy homár. Van egy kis bosszuvágya. Egy lelkileg ép embert sosem fogja érdekelni, hogy a másik mit csinál. (füvet nyír, b*szik, kivel kúr, stb) Azok foglalkoznak ilyenekkel, akik a saját életüket nem tudják rendezni, boldogtalanok és ahelyett, hogy kuzdenének, másokat hibaztatnak a saját hibáikért és a tehetetlenségükért.


Azért nem vállalja fel, mert fél. Olyan mint Csonka András vagy Friderikusz stb. Róluk is simán le lehet szűrni. Nyilván nem akarják, hogy róluk csámcsogjanak. Meg annyit adnak mások véleményére, főleg hogy színészek is jópáran, hogy belebetegednének a negatív visszajelzéstől.

2020. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Az utolsóhoz csatlakozva, több mindenkiről bebizonyosodott aki gyanús volt nekem és egyáltalán nem tetszett. Erről ennyit.

Szerintem J. L-ról is süt ez a dolog (öltözködés, érdeklődés, beszéd, viselkedés stb), akárki akármit mond. Ezt szerintem megérezzük egymásról, akinek bármi köze is van ehhez a dologhoz.

Tudnék azért neveket mondani akikkel ugyan így voltam és bebizonyosodott róluk.

2020. dec. 20. 12:55
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Eddig én is biztos voltam benne hogy meleg de ki tudja.
2020. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom hogy meleg e bár szerintem nem az.

Nem az esetem mondjuk.

Nekem a magyar hírességek közül

Sebestyén Balázs,Istenes Bence

Akik tetszenek.

2020. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!