Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet ettől az esettől alakúlt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől az esettől alakúlt ki nálam a pelenka fétish? Ha igen, lehet ezen valahogy változtatni? Már sokszór próbáltam de végül mindig visszatérek hozzá. 22F

Figyelt kérdés
Mikor 2-3 éves voltam, akkor rendben volt minden, de egyszer wc-ztem és beleestem a wc-be, mivel nem volt bili a wc-n, vagy minek hívják. nagyon traumatizált, mert kb 10-15 percig voltam úgy és ezután elkezdtem félni a toalettől. ez komoly! olyan 5-6 éves koromig nem voltam hajlandó használni, inkább a nadrágomba csináltam, ezért inkább pelenkáztak, de közben jártam pszichológushoz is és végül sikerült erről leszoknom, de vissza maradtam egy évet óvodába. Viszont amikor 12 élves lettem őrületesen elkezdett érdekelni a pelenka... namost, azóta én folyamatosan próbálok erről leszokni. lebuktam 16 évesen, és anyukám megint elvitt gyerekpszichológushoz és próbált segíteni, de nem tudott. most úgy vagyok vele, hogy van hogy kidobom az össze pelenkát, megfogadom, hogy abbahagyom és soha többé nem csinálom, de kb 1 hét és bánom nagyon és megint szerzek, vagy csinálok.... nagyon rossz érzés és nagyon komoly lelkiismeret furdalásom is van. Mit tehetek?

2020. dec. 21. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a kérdést fel kell dolgoznom. Mi van? 🙄🤣
2020. dec. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Vagy fétis, magyarul

Vagy fetish angolul

Olyan szó, hogy fétish nem létezik

2020. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Először is helyesírás kritikán aluli.

Másodszor mi van?

Harmadszor miben nyilvánul ez meg?

Szereted hordani? Belecsinálni? Kivered rá?

Elég beteg vagy, már ne haragudj, ez tényleg beteges!

2020. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha igaz, amit írtál, akkor legyél erős és ne engedj a "kísértésnek". Előbb-utóbb nem fog kelleni. Majd meglátod.
2020. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A szobatisztasággal hogy állsz?
2020. dec. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"A szobatisztasággal hogy állsz?"


sokszor van székrekedésem, elég nehezen megy a dolog, de ez pszichés lehet mert pelenkában nincs ilyen bajom....

2020. dec. 21. 17:10
 7/16 anonim ***** válasza:
97%
Akkor a kaksi a pelusba megy? Mennyi idős vagy?
2020. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja latom bocs. 22.
2020. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
"Akkor a kaksi a pelusba megy? Mennyi idős vagy?" Nem mindig, mert most is igyekszem, hogy ne csináljam, és nem is teszem de aztán rámjön hogy mégis. nem is izgulok a dologra fel ez valahogy olyan megnyugató, meg jó érzés... tudom hogy ez undorító és én is annak tartom most :(
2020. dec. 21. 17:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A pelenkát hol veszed? Tena lady-t? Senkinek nem tűnik fel hogy pelenkát veszel?
2020. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!