Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem utálatos ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem utálatos ha belemásznak a párom barátai a magánéletünkbe?

Figyelt kérdés

Kommentálják hogy én vagyok-e a top vagy bottom.


Figyelmeztetnek, hogy jól kell bánnom vele.


A párom elmondja nekik az összes titkomat a megkérdezésem nélkül.


Sokszor úgy érzem mintha nemcsak ketten lennénk a párkapcsolatban, hanem a barátai is. És ez zavar.



2020. dec. 28. 01:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

A magánélet, ahogy a nevében is benne van, MAGÁNélet.

Én szakítottam már azért, mert igazából nem egy személlyel, hanem egy teljes baráti körrel jártam. Olyan "társ" egyébként sem kell, aki mellett a MAGÁNéletem közszórakoztatássá válik.

2020. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer tavasszal voltam egy meleg párnál ebéden,három éve ismertem őket.

Minden rendben volt, de a leves közben egyszer csak az egyik srác azt mondta " A legmegbízhatóbb centi a párom torka " és elkezdett idétlen röhögni.A másik srác először elvörösödött, majd elsápadt, aztán a saját levesét a röhögős arcába öntötte, felállt és gyorsan elkezdett csomagolni egy közepes bőröndbe. Nekem volt kellemetlen az egész.

Már másnap szakítottak, és a viccmester azóta is magányos, lelkileg pedig tönkrement.

Nem mindig a barátok a hibásak. Náluk pl sosem kérdeztem a kapcsolatukról, amit mondtak, mondtak. És mégis vége lett, a saját gondjaik miatt.

2020. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Te vagy a passzív az már biztos

Gondolom nem volt még a párodnak kapcsolata, neked kéne megbeszélni vele mit oszt meg a barátaival a magánéletetekből.

A barátok kíváncsiak, mindenkire fóképp a melegekre ha elfogadnak.

Nektek kell meghúzni a határt meddig beszéltek a magánéletetekről.

2020. dec. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Bizonyos mértékig kibeszéltem én is mindig a kapcsolatunkat a barátokkal, a szexet is, de ők valóban barátok és nem szóltak be a páromnak, nem figyelmeztették semmire stb. Megbeszéltük, tanácsokat adtak, de ez ebben ki is merült. Ez szerintem normális dolog.


Azonban az hogy beszóljanak, kifaggassanak minden apró részletről már nagyon nem az. Egyébként ők elég nagy jellemzői a pasidnak is. Mivel ők ilyenek és velük barátkozik akkor szerinted a pasid nem ilyen? Ez a tipik b*zi viselkedés. Ha véget érne a kapcsolatotol szét leszel majd szavazva, pletykálnak majd rólad. Most is ezt teszik, de akkor már majd ellenséggé válsz, szóval durvább lesz a dolog.


Annyit tudsz tenni, hogy leülsz vele és elmondod neki halálosan nyugodtan, hogy téged ez zavar, mert a szexuális életetek a ti kettőtök dolga, a te titkaid nem tartoznak rájuk, mivel nem a te hanem az ő barátai stb. És kéred, ismét mondom kéred hogy ne beszéljen ilyen részletességgel a ti kettőtök magánéletéről másoknak. Plusz mint mondtam a pasid sem jobb náluk egy fokkal sem.

2020. dec. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Ha kajak ennyire kitálal a barátainak az olyan, mint ha ők is a kapcsolat részei lennének.


Nagyon nincs ez így rendben, de visszafelé sem a barátaitól, a kommentek meg egyebek.


Nem egészséges kapcsolat ez és jobb vége se nagyon lehet így

2020. dec. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen viselkedés egyáltalán nem normális. Az ami köztetek történik, magánügy, és senkinek semmi köze nincs hozzá. Hívd fel erre a párod figyelmét is, és ha nem képes megérteni, én elgondolkodnék rajta, hogy valóban megfelelő emberrel élek-e együtt.
2020. dec. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A párod és a barátai egy fokkal nem különbek egymásnál. Ők nem értik hogy miért lenne ez gond, a párod pedig nem fogja érteni hogy miért lenne ez gond hogy mindent elmond a barátainak. Bocs de ez nem fog változni. A párod ugyanolyan mint a haverjai. Rossz embert fogtál ki magad mellé.
2020. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%
Majd ha le kell velük feküdnöd, akkor sipákoljál!:)
2020. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondással egy bizonyos határig nincsen semmi baj. Nekem két nagyon jó barátom van, én is elmondok nekik mindent illetve ők is nekem. De szerintem akinek van legjobb barátja, bizonyos mértékig elmond dolgokat nekik.

A baj inkább azzal van, hogy a párod barátai beleszólnak a kapcsolatotokba/a te életedbe.

2020. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizonyos mértékig rendben van az, hogy az ember a barátaival beszél a magánéletéről / életükről, de van egy határ amit meg kell húzni.

Nálam is így van a hetero barátokkal, megbeszélem én is velük, hogy velem és velük is mi a szitu, mikor ismerkedtek legutóbb, mi a helyzet az új barátnővel, de annyira mélyen már nem megyek bele, hogy mire izgulnak fel leginkább, mik a fétiseik stb.

Van egy határ.

Az is oké, hogy a párodnak mondjuk van egy igaz barátja, akivel nyíltan beszél a magánéletéről, vagy a szexuális életéről, de ez az összeülősdi, meg hogy te is ott vagy, inkább azt mutatja, hogy a közröhej tárgyává akarnak téged tenni. Ez így nem oké.

Ülj le vele és ezt beszéljétek meg.

2020. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!