Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha túl kicsi a farkam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl kicsi a farkam a nőknek (szerintem) akkor legyek inkább passzív meleg?

Figyelt kérdés
Elég erős kétségeim vannak, hogy ki tudok-e elégíteni egy nőt a farkammal, mert hát... nem valami nagy. Pasival nem voltam, de izgat a téma, lehet jobban megérné ha elmennék passzív melegnek?

2020. dec. 28. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem döntés kérdése. Biszexualis vagy, ennyi. De egyébként ez alapján szerintem nem kellene döntened, amúgy sem a méret a lényeg. Imént válaszoltam meg egy hasonló kérdést, de ott is azt írtam, hogy nem azért lesz párod, merr nagy. A kielégítés sem ettől függ, a nőknél az erogén zónák a vagina felszínén vannak. a hüvelyi behatolás csak egy kis része a dolognak, ráadásul a nőknek csak egy része tud elélvezni hüvelyi orgazmussal. De ezzel a mérettel aktív is lehetsz. Egy kis pénisz hiába nem annyira izgazó, vagy csodás mint egy hatalmas, viszont nem is fáj és nem kellemetlen, ami azért fontosabb szempont. De mondom, nem ez számít, hanem az, hogy milyen az az ember akihez tarzozik. Abba fog beleszeretni az illető, nem a farkadba.
2020. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy csak te gondolod kicsinek.
2020. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát kb 11 cm. Jó, nem mikropénisz, de azért bőven átlag alatt :D
2020. dec. 28. 20:51
 4/14 A kérdező kommentje:
btw köszönöm az eddigi válaszokat
2020. dec. 28. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha okfejtésed igaz lenne, akkor nem lennének leszbikus nők.
2020. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Legyél.
2020. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Én naturista vagyok, rengeteg párt láttam már, és beszélgettem is velük, elég régóta együtt vannak, és hidd el sok olyan pasit volt köztük akinek valóban kicsit volt.

A nőknek nem a méret számít, sokkal inkább a belső, az odafigyelés.

Az már más kérdés, hogy te nem feltétlen a méreted miatt akarod a passzív szerepet :D Inkább biszexnek gondollak.

2020. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha izgatnak a pasik akkor igen. Az hogy melyik szerep izgat az szintén te tudod. Én szívesen kalandoznék veled.
2020. dec. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

3gyerekes Család apa ful heteró haveromnak sincs nagyobb pénisze.

Eszébe se jutott ilyen gondolat.

2020. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy farkú passzív srácok lehetnének heterók?

Ez nem így működik.

2020. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!