Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mélytorkozás, hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorkozás, hogyan?

Figyelt kérdés

A párom elég ügyesen és mélyen tud orált adni, nagyon szeretném ezt viszonozni. Elég sokat be tudok venni én is, de jó lenne úgy igazán mélyre menni, biztosan izgatná a páromat. Párszor próbáltam lejjebb menni, de az elég kellemetlen érzés volt, majdnem elkezdtem öklendezni.Azt tudni kell, hogy ő valamennyivel nagyobb ott lent, mint én.

Valakinek van tippje, tanácsa, hogy hogyan lehetne elsajátítani a mélytorkozást?



2021. jan. 3. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Segít, ha rászorítasz a hüvelykujjadra a többi ujjaddal.


Nem vicc

2021. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány véleményét is meghallgatod akkor én úgy tanultam meg hogy sokszor lent tartottam amilyen melyen csak tudtam nyilván néha picit öklendeztem de csak így lehet ki tanulni ezt
2021. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként a tapasztalatom, az jó, ha ott tudod tartani érzed, h öklendeznél, és segít, ha kinyújtod a nyelved. Van erre egy jó leírás, amit netről szedtem, ha érdekel.
2021. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
#3 érdekelne :)
2021. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 engem is érdekelne pls :)
2021. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! természetesen nők tapasztalatait, tanácsait is elfogadom :)
2021. jan. 3. 12:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hármasban voltam, és az egyik tag fentről ledugta a torkomon, amíg a hátamon feküdtem. Öklendeztem, de nem zavarta, nyomta tovább, végül is sikerült

pedig nem volt tervezve

2021. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sokan kérték, bemásolom:


Első lépés: a fej pozíciója

Az enyhén hátrahajtott fej tulajdonképpen a nyakat meghosszabbítja. Ez elősegíti, hogy a torok egy

vonalban legyen a szájjal, így a pénisz mélyre tud csusszanni. A kezdők legoptimálisabb pozíciója, ha a férfi hanyatt fekszik, a hölgy pedig hason, könyökeire

támaszkodva.


Nagyon fontos, hogy a pénisz csússzon (ebben segít némi nyál), vagy síkosítóval be legyen kenve,hogy jobban csússzon!!! Egy merev pénisz sokkal jobban csúszik a torokba, ha síkos.


A hasaló pozíció felvétele után a fejet kissé hátra kell hajtani, a nyelvet addig kinyújtani, míg a nyelv hegye az alsó ajak alá ér. Úgy kell a nyelvet elhelyezni, mint mikor az orvos a spatulával a torkot vizsgálja. Olyan nagyra kell nyitni a torkot, mint ásításkor. A tévhittel ellentétben nem kell ellazítani a torok izmait. A nyelv hátsó részének erős lenyomása és a torok nyitva tartása küzd az öklendezést okozó reflex ellen.


Itt is jó, ha nedves!

Mielőtt rátérnétek a tárgyra, fontos, hogy előkészítsétek a terepet. Ahhoz, hogy később minden olajozottan működjön, fontos, hogy a szád és a partnered pénisze is nagyon nedves legyen. Ezt elérhetitek valamilyen folyadékkal, hosszas orális kényeztetéssel, illetve olyan síkosítókkal, amiket

kifejezetten orális szexhez ajánlanak. A citrom, illetve a savanyú ízek köztudottan fokozzák a nyáltermelést, így az is sokat segíthet, ha egy pohár vízbe néhány csepp citrom vagy lime levelet facsartok, és elkortyolgatod, vagy olyan koktélt készítetek, ami citromlevet tartalmaz. Utóbbi azért

is lehet jó megoldás, mert a jégkocka szopogatása érzéketlenné teszi a torokban található idegvégződéseket, így segít leküzdeni a fent említett reflexet.


Végy egy mély levegőt!

Ezek után mély levegőt kell venni, és lassan becsúsztatni a péniszt a nyelvet érintve. Öklendező érzet esetén meg kell állni egy pillanatra és a péniszt ott tartani, amilyen hosszan csak lehet, majd kiengedni. Ismételni kell a folyamatot, amíg lehetséges. A türelmes gyakorlás meghozza az eredményt: egyre mélyebbre fog csúszni, végül az egész hossz eltűnik a szájban illetve a torokban.


A fentiek gyakorlása után a következő lépések

Ha a pénisz megakadna egy kicsit a torok bejáratánál, kézzel meg lehet tolni egy kicsit. A nyelvvel is lehet segíteni a mélyebbre hatolást. Az öklendezés érzeténél meg kell állni, de a kiengedés helyett inkább a nyelvet kell jobban kinyújtani majd visszahúzni, ez a mozdulat is segíti a mélyebbre hatolást.


Az első akadályok megtétele után lehet finomítani a technikán. Az egyik újdonság lehet az, hogy az

ejakuláció a torokban történik úgy, hogy a pénisz egész hossza bent van. Ha valaki nem szereti az ondó ízét, nem okoz problémát, mert a makk már az ízlelőbimbókon túl helyezkedik el ebben a helyzetben.


Masszírozás

A haladók már „masszírozni” is tudnak a torkukkal. Ez a technika hatalmas kéjt okoz a férfiaknak, mert a torok izmai masszírozzák a péniszt. Ez egy nyelő mozdulattal érhető el, míg a pénisz egésze a torokban van. Az igazán profik ilyenkor a tojásokat is meg tudják nyalogatni.

A legtöbb férfi, aki túl van ezen a tapasztalaton, azt állítja, hogy egy kellemesen szorító gyűrűt érez ilyenkor a makk alatti karimán.


Pozíciók

Ha már nagyon gördülékenyen megy, lehet a pozíción is változtatni: a hölgy hanyatt fekszik az ágyon, feje lelóg az ágy szélénél. Ebben az esetben már a férfi irányít, azaz olyan mélyre tolhatja,amennyire csak kívánja. Ez a helyzet tökéletes a látványt is nyújt, mely legtöbb férfi számára felettébb izgató.


A gyakorlás alatt elengedhetetlen a nyugodt lelki állapot. Ajánlatos egy hosszabb ideig tartó forró fürdőt venni, kellemes zenét hallgatni, egy pohár bort meginni. Nem jön rosszul egy érzéki testmasszázs sem. Minél nagyobb az ellazulás, annál könnyebben megy a gyakorlás.


Emlékeztetőül: mint korábban is említettem a síkosítás elengedhetetlen. A nyál is alkalmas erre a funkcióra, de léteznek más síkosítók is, melyek jobban csúsznak, és hosszabb ideig tartanak.

2021. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!