Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok! Az összes passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok! Az összes passzív partnerem elmegy pár perc után, miközben még folytatnám. Ez veletek is így van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 01:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak mert kicsit már zavar a dolog :-/
2021. jan. 6. 01:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De volt aki elment attól hogy dugom de ritka.
2021. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az aktív után szoktam elélvezni mindig.
2021. jan. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy sráccal fordult elő hogy betettem és kb a második lökésnél elment, mentségére nem volt senkivel több hónapig. Utána normálisan bírta.
2021. jan. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem

Nem lehet hogy azért mert nagyon ritkán szexelnek és így hamar eldurranak. Gyakrabban kell őket kezelni és tovább fogják bírni.

2021. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
engem nyugodtan duhatsz hosszan:)
2021. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
ha gyorsan elmentetek, utána leállítjátok az aktívott? kell a szünet, vagy csinálhatja tovább? mert ha mehet tovább akkor nem baj ha hamar elmegy
2021. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En passziv vagyok. Elelvezek, utana lassit a partnerem majd utana folytatja tovabb.
2021. jan. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem megyek el párom előtt, mindig megvárom és egyszerre
2021. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!