Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért látom azt melegként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látom azt melegként, hogy hetero házasságokban a két fél sokkal jobban kompatibilisebb egymással hosszútávon, mint mondjuk egy meleg pár?

Figyelt kérdés
Ellen Degeneresen kívül nem nagyon ismerek más hosszú életű kapcsolatot/házasságot.. (Homofób emberek le lesznek pontozva!)

2021. jan. 8. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Kivülről látod mind a kettőt.
2021. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Mert biológiailag a nő a férfival kompatibilis.
2021. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én a gyerekvállalás miatt mentem végül férjhez, pedig előtte döntő többségében barátnőim voltak.

A meleg csajok leléptek, amint felhoztam a gyerek témát. Én ezzel szembesültem.

2021. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az embereket a közös cél, a közös érdek tartja együtt a házasságban. Ez lehet ugyan a vagyon is, de többnyire mégis a gyerek (gyerekek).
2021. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Heteró barátaim nál nem a szerelem és a nagy összhang tartja őket őssze, mennének ők külön, de ott a csók hitel, házra, gyerekre, autóra hitel.

Így maradnak, és mind eljátszák a Szent családot.

2021. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Ahol volt házassági szerződés mind szét mentek, rosszúl látod.


Mindez 10év együtt létnél jön elő.

10 házasságból eddig 8an léptek félre. Ebben a hejzetben a melegek szétmennek igen, de a heterók a hitelek és a gyerekek miatt együtt maradnak.

2021. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah mondjuk, nyilván Amerikában azért működik ugyan úgy a melegeknél is, mert ők házasodhatnak és élhetnek egyéb kedvezményekkel mint hetero társaik, és egyenlő jogaik vannak..
2021. jan. 9. 00:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Melegként hasonlóan látom, mint a 4-es és a 6-os válaszoló.

Az embereket a közös cél, érdek tartja össze hosszú távon. A melegeknél azt látom, hogy a legnagyobb cél, amit el tudnak érni az az összeköltözés. Míg egy heteroszexuális kapcsolatban ott van a közös otthon, és a gyerek.


Egyik ismerősöm hajléktalanszállón dolgozik, és megerősítette azt, amit még középiskolában egyszer az osztályfőnököm mondott: nagyon sok ember válás, vagy szakítás után kerül az utcára, mert az ország helyzete soha nem volt olyan, hogy egy átlag ember meg tudjon állni egyedül a lábán, és tudjon bérelni, vagy vásárolni lakást, autót önerőből, hitel nélkül.

Ezért van az, hogy sokan boldogtalanul élnek egy kapcsolatban, mert nem tudnak belőle kilépni. Az anyagi mellett sokszor érzelmileg sem képesek rá, és ilyenkor általában két eshetőség van: saját magának sem ismeri be, vagy beismeri, de szégyelli, és ezért mutatja a külvilágnak, hogy az élete rendben van. És akkor ott van sokszor az összetartó erő, mint az anyagi problémák, hitel és persze a gyerek, gyerekek.


Sok heteroszexuális kollégámnál, ismerősömnél tapasztaltam a fent említett problémát. Volt, aki megnyílt és elmesélte, másoknál elejtett mondatokból, viselkedésből volt leszűrhető.

Saját tapasztalatom is van, hiszen anyám két ilyen kapcsolattal "büszkélkedhet". Egyik volt az apám, akitől évek múlva megszabadult. Másik a jelenlegi élettársa, akire mindig panaszkodik, de kidobni nem tudja. Amikor mondtam, hogy kapcsolatfüggő, és sok ember nem tud egyedül meglenni érzelmileg, akkor nem értette mire utalok. Akkor elmagyaráztam, hogy nagyon sok ember (többek között ő is), akkor lépett ki a házasságából, amikor már megvolt a következő "jelölt".


Az internet térhódításának, és sok oldalnak köszönhetően pedig egyértelművé vált, hogy az internetnek köszönhetően nagyon könnyű ismerkedni, de ugyanolyan könnyű lebukni.


33/F

2021. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!