Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szőrös vagy szőrtelen legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrös vagy szőrtelen legyen egy passzív feneke?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 13:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%

Szőrtelen vagy max nagyon kvés szőrzet

Nem gondolom vonzónak ha egy dzsungel

2021. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
#12 Nekem csupasz és nem is vagyok tinilány meg kisfiú sem. Szerencsére nem is nő nekem oda szőr, amugysem szeretem magamon semmilyen formában a szőrt másnál nem zavar :D
2021. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%

#22 Nem hinném, hogy azt mondtam, ha csupasz vagy, akkor tinilány lennél, csak elég ironikus férfi iránt vonzódni, s meglepődni hogyha szőrös odalent.

Persze megértem, olyan időszakot élünk, amelyben a szőrtelenség hódít, ami tudat alatt is befolyásolja a vágyainkat, vagyis valakijét igen, valakijét nem.

Ami inkább piszkálja a szemem, hogy már olyan fontos tényező lesz lassan, mint hogy valaki aktív vagy passzív. Bakker... szinte már ezt is előre kell közölnöm, hogy nekem ott szőrös és ezen nem változtatok. Egy picit nevetséges.

2021. jan. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Szőrös. )
2021. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém szűk és szőrös!

Győr.

2021. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Enyim szőrös budapesti vagyok akit érdekel az írhat 😉😉
2023. febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!