Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, hogy eladom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy eladom a szüzességemet fiúként fiúnak?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin láttam egy ilyen kérdést, csak nem tudom mennyire igaz. Érdekelne az ilyesmi. Vélemények?
2021. jan. 18. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem lenne rá kereslet. Bár fiúként gyakoribb a szűzesség hátsó tályékon mint lányként elöl
2021. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen létező dolog.
2021. jan. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És valaki élvezné is annak a gondolatát, hogy teljesen "ügyetlen" (szűz) fiúval szeretkezik? Ezért mennyit szoktak fizetni?
2021. jan. 18. 13:37
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én ezért nem fizetnék. Ez teljesen tárgyiasítása lenne a szüzességnek, plusz a szűz személynek. Na meg ennyi erővel akkor honnan tudjam hogy velem akarja elveszíteni, vagy csak a pénzem érdekli.


Egyébként maguk a szűz pasik izgatnak, és voltam is már több szűz pasival, de egyiknek sem fizettem érte.

2021. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
Fiúknál szerintem ha jó partnert akarsz, neked kell fizetni 😜😘😜
2021. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzt kapsz érte, felejtsd el a Szeretkezést.

Meg leszel aszva, de kegyetlenül, utána a pénz többszörösét költheted, lélekbúvárra.

2021. jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

5 vagyok

Szüzike fiúk hogy lepontoztak

😂😂😂

Kifejteném

Egy jó pali akivel valóban élmény az első alkalom az nagyon türelmes, az az neki nem sok élményben lesz része passzívval hacsak nem az hogy fel avatott 1szűzet és a trófeát fel rakja a polcra porosodni. És tudjuk bár mit is mondanak ezek a hercegnők első alkalom után ha jó, ha rosz úgy Eltünnek.... Második alkalomról szó se lehet.

Lényeg, ha valaki fizet hogy szüzet avathasson, az élvezni is akarja a szexet. És amit egy rutinos aktív élvez azt egy szűz passzív ritka hogy ki bírja.

2021. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Én élvezném, de nem fizetnék pénzben.
2021. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
B+ ! Honnan tudod az illetőről hogy szűz? Seglyuk az seglyuk, nem pina. Mondhatom hogy szűz vagyok, ha közben meg nem. És azt is, hogy a fél várost megkúrtam , epdig még senkivel se voltam...
2021. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Én ha tehetném simán fizetnek egy fiatal, vékony. szűz fiúnak. 35f
2021. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!