Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el neki vagy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki vagy mit csinaljak ?

Figyelt kérdés

Szoval van egy srác akivel dumálok egy hete full jo minden bírjuk egymast meg ki tudja h mi lehetne még ebből... jövőhéten taliznunk ha minden igaz...


És hát most jön a rosszabik resze a sztorinak ami az h grinden el kezdtünk beszélgetni és hát nem magamról küldtem neki egy képet sem az elején... és nem tudom mi tevő legyek hogy mondjam el neki h nem en vagyok a kepeken... és utálja ha hazudnak neki ezt már ki fejtette..


Valakinek vmi ötlete h mi legyen nem akarom elveszíteni és hülyíteni sem , meg milyen esélyeim lesznek nála ezek utan szerintetek ?



2021. jan. 21. 00:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%

mennyivel küldtél neki jobb csajt, mint aki vagy?

amúgy még szerintem online beszélgetésben vezesd arra a témát és mondd el neki a valóságot!

2021. jan. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

első figyeld a kategóriát :)


Amúgy szerintem mond el neki őszintén és kész

2021. jan. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Béla211 ***** válasza:
91%
Nem tehetsz mást öszintén elmondod neki és azt is, hogy mért csináltad. És küldesz magadról egy fotót. Minél tovább hazutsz szerintem annál nehezebben fogja ezt elnézi.
2021. jan. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
És úgy őszintén miért is jó kamuzni és más képeit felhasználni?
2021. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Arcos vagy arc nélküli fotó volt, mennyire durva a különbség?

Lehet hogy mindegy is a hazugság miatt. Minél előbb vallj színt.

2021. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp küld el neki a saját fotód,és kérjél bocsánatot.

De biztosra veszem hogy nem fog veled találkozni, még ha fél isten is vagy.

Én is voltam ilyen hejzetbe

Srác hazudott a koráról, nagyon aranyos volt szép gazdag plaszikázva volt az arca soha nem dolgozott, ezért nem látszott hogy 8évvel idősebb mint monda, de nekem hazudott így elváltunk ahogy kiderült.

2021. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Innen nincs visszaút.

Csak mire volt jó?

Mekkora fos ez ugy

2021. jan. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme volt? Mondd meg neki, hogy nem te vagy azon a képen, de ne lepődj meg, ha nem lesz találkozó. Ha már egyszer komolyan gondoljuk az ismerkedést, vállaljuk magunkat kinézetre is meg korra is. Nekem is volt olyan nemrég, aki a beszélgetés során később mondta el, hogy nem is 32 éves, hanem 39. Onnantól már nem is nagyon érdekelt, mert azt gondoltam, mi az, amiben még hazudott vagy később hazudna. Ez senkire se vet jó fényt, rád sem.
2021. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Még este le irtam neki hogy mi a szitu.. hat kiakadt kicsit, küldtem magamról képét neki es azt irta hogy ha igy kezdem volna akkor lehetne valami... de igy nem utal meg minden le is tiltott...


viszont en meg reménykedem benne h atgondol mindent majd párnap mulva megbekel es felold. Szerintetek van esély erre ?

2021. jan. 21. 18:04
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá esély. Ezt elszurtad.

Lesz más.

2021. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!