Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok szoktatok gumit használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szoktatok gumit használni orálozáshoz?

Figyelt kérdés
Ajánljátok az ízesített gumikat?

2021. febr. 5. 00:07
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindíg
Néha
Nem, soha
43 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Én undorodom a gumi izetol, ettől függetlenül, ha alkalmi, akkor természetesen, ha tartós, akkor nem.
2021. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
nem,nem,soha kérdés miért nincs?
2021. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
ízesítettet nem ajánlom, alkalmi orál mindig gumiban de sajnos sokan nem szeretik...
2021. febr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Van
2021. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, most minek idegeskedjünk mindketten.


Az a tiszta sor ha alkalmi partner van.

2021. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Sokan nem szeretik az alkalminal a gumit, pedig enis abban oralozok, kiveve nyilvan ha van tesztje akkor johet naturba.

Csak sajnos ahogy megtudjak h papir vagy gumis cumi lelepnek :(

2021. febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én pont azt tapasztaltam, hogy a lányok nem használnak gumit orálhoz és én szoktam forszírozni. Főleg, ha valaki nem nyeli le (ami nem is baj alapvetően), mert engem kifejezetten feszélyez, ha tudom, hogy utálja az ízét, állagát és mégis a szájába megy. Így többször volt, hogy mondtam, hogy csinálhatja nekem gumiban, ha úgy kényelmesebb.

Hiába érzek picivel többet gumi nélkül, de nem éri meg az, hogy nem tudom elengedni magam emiatt. Tudom, ez már lehet az én hülyeségem és túlgondolom, csak gondoltam bedobom, hogy ilyen is van. :)

2021. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 hun_74 ***** válasza:
100%
Hetero pasiként, én nem húzok ezért gumit, csak ha a nő akarja.
2021. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkalminal gumit huzok. Volt msr, hogy elmaradt mert nem akart gumiban szopni. Ez van.
2023. febr. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Èn személy szerint alkalmi partnernek sosem csináltam szájjal. A Páromnak pedig természetesen gumi nélkül.
2023. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!