Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uniként azt érzem, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uniként azt érzem, hogy amikor passzív vagyok épp az nem elég férfias?

Figyelt kérdés

Ez normális?


Annak ellenére, hogy mindkét szerep vonz, nem igazán merek passzív is lenni. Inkább kimarad az a rész.



2021. febr. 9. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A párom aktív és ő is így gondolja, ezért akar annyira aktív lenni. Én uni vagyok és egyáltalán nem tartom férfiatlannak a passzív szerepet.

Nem ez határoz meg téged emberként. Aki veled van, legyen az alkalmi, vagy tartós, a szemében ugyanolyan férfi vagy, mintha aktív lennél.

2021. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az érzés az normális, viszont szerintem senki se veszt a férfiasságából csak azért, mert valami örömet tud neki okozni.

Ugyan ez a helyzet az érzelmek elnyomásával is, pedig a férfiaknak is van a érzelmeik, ha nem mutatják is. :)

2021. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Férfiakkal csinálod férfi létedre. A hetero társadalom érzéktelenebb része már nem tart férfinak... Egyszerűen felnőttél egy ilyen környezetben és még mindig fusztrációid vannak a vágyaid megélésével kapcsolatban. Ami "nem férfias" igazából " nem heterós". A férfias jelzőben benne van az egyén képviselete, tehát, neked az a férfias amire Te vágysz. Melegként az ne legyen számodra férfias hogy nővel csinálod. Ennyi.
2021. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Lemaradt gondolat: én aktívként azért lennék egy másikkal együtt mert férfi. Ha nem tartanám férfiasnak őt, mert ő az akibe behatolnak, akkor nem hatolnék bele...


Azokról meg nem tudok véleményt formáni akik erősen a feminim férfiakat kedvelik. Ez nem az én asztalom. Nekem nem erről szól melegnek lenni, gogy kerítsünk egy nyunyit akinek ha letakarom a fejét, akkor tinilányként néz ki,csak himbilimbije van.

2021. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Férfias férfi vagyok és hozzám hasonlót keresek.


Nők vagy lányosak sosem érdekeltek.

2021. febr. 9. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is voltam hasonló helyzetben mint a Kérdező. Uni vagyok, de összejöttem egy aktívval. Eleinte nem zavart, de aztán tudat alatt egyre jobban előjött hogy ez a szerep "nőies" és "szubmisszív". Tudom hogy nem az, de tudatalatt mégis ez jött. De alapból ez nem is zavarna különösebben, hiszen tetszika változatosság. Viszont amikor ráeszméltem h ha vele maradok akkor örökre passzív "maradok". Na ezen bepánikoltam, és szakítottunk. Persze azóta már megbántam de mindegy. Sajnos az emberben túl sok sztereotípia kering és ezeknek nemigazán lehet parancsolni.
2021. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És az ilyen tudatalatti sztereotípiákat hogyan lehet kiirtani szerintetek?
2021. febr. 9. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A meleg szex az csak férfias lehet, mivel férfiak csinálják.
2021. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem baj, hogy nőként válaszolok, úgy tudnád kiiktatni, ha el tudod teljesen fogadni magad, szerintem.

Ha szeretnél erről beszélgetni, írj nyugodtan, beszélgettem már sokféle emberrel.

2021. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!