Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Handsfree prosztataorgazmusod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Handsfree prosztataorgazmusod volt már?

Figyelt kérdés

Te vagy a passzív, kapod ami jár, nem ér senki a farkadhoz és így élvezel el.

Milyen volt?

Egyszer volt vagy többször is?

Ha volt már, szeretnéd újra?

Csak remélni lehet, hogy így végződik egy együtt lét vagy tenni is lehet érte? Mit tehet érte a passzív és mit az aktív?



2021. febr. 13. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos nem még
2021. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben nem, csak kifejezetten erre kitalált prosztatamasszírozótól (Aneros) volt eddig ilyen.

Párom szeretné h ilyen orgazmusom legyen, ezért a legtöbbször nem engedi h magamhoz nyúljak olyankor, előtte van h már egy hétig nem élvezek el, de sajnos nem sikerül. Elég frusztráló tud lenni, h már majdnem sikerül de aztán mégse.

2021. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Uni vagyok és prosztata maszírozásával csináltam már ilyet többeknek is. A pénisztől nem feltétlenül lesz prosztata orgazmusod. Ahhoz sajnos sokat kell próbálkozni, illetve vastag pénisz is kell. Lehet lepontozni, de igen, tényleg vastag kell, viszont a passzívnak is bírnia kell. A pénisz egyenletes eloszlásban nyújt egyfajta feszítő érzést és stimulálja a prosztatát. A prosztata izgatók, illetve a prosztata masszázs, ahol kifejezetten azt a pontot izgatod az teljesen más érzés. Ott koncentráltan erre mész rá. Szóval az hogy visszafogod magad és nem véred ki vagy nem élvezel el 1 hétig nem fog segíteni. Továbbá engem ez a dolog feszélyezne hogy mrg van tiltva az emlékezés X napig, plusz hogy ennyire rákoncentrálunk erre dugás közben.
2021. febr. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyen, de csak 1x. Teljesen más élmény mintha elélveznél.. leírhatatlan
2021. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem dildóval sikerült már.
2021. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem kifejezetten volt de vastag dildoval előfordul h spermás a vége. De nem kifejezetten orgazmus :(
2021. febr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer volt, prosztata masszírozóval
2021. febr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egy hónappal ezelőtt történt. jotestü masszőr sràc, hatalmas farokkal. valahogy elkapott egy pontot hogy olyan kéj jött ràm hogy rögtön hatalmasat spricceltem. előtte éveken keresztül nem volt ilyen partnerem.
2021. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet tenni erte...

Aktiv reszrol ki tartonak kell lenni... Celiransoan a prosztatat dugni...


Passziv reszrol pedig ismerje a testet... Tudjuon ehhez el lazulni... Megfelelo pozban...


Jo pozok... Jo teknika...

2022. jan. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha valakit erdekel hogy kell szivesen segitek..
2022. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!