Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idős melegként ti hová jártok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idős melegként ti hová jártok szórakozni? (Pandémia előtt)

Figyelt kérdés
Gondolok itt: bárok, szaunák, fürdők, kávézó, klubok és stb.

#meleg #homoszexualitás #kapcsolat #társ #Gerotof #Idős kedvelő
2021. febr. 14. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Most úgy őszintén. Nem vagyok idős de több lehetőség nincs mint amik a fiataloknak. Szóval az idősek is ugyanoda járnak, ha elmennék szórakozni és melegek között akarnak lenni
2021. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam egy pár helyen. Szaunán és nudin kívül sehol sem volt 60+os pasi. Ezeken a helyeken csak szexet keresnek. Nekem pedig társra van szükségem. Gerontofil 32 éves pasi vagyok! Volt majd egy 3 éves kapcsolatom egy nálam 35 èvvel idősep pasival.
2021. febr. 14. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező !

Dicséretes, hogy kapcsolatot keresel,de ezt nemhogy idősebben,de fiatalban sem könnyű megtalálni.

Persze, sokan idős szó alatt általában testes,kövér, kopasz és főleg szőrös embert értenek.Nem minden idősebb ilyen,pedig mi is szeretnénk kapcsolatot.


Szaunában, bárban ne is várj komolyat senkitől...


52 F

2021. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Személyszerint az őszhaj és őszbajúsz vonz. Ezek nélkül megse nézek egy férfit. De a soványak és dagattak tasszítanak. Kell, hogy férfi legyen! Vaskosabb, masszívabb az ideál. Kell hogy legyen egy sármja...
2021. febr. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!