Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ettől már perverznek számítok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől már perverznek számítok?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban vágyok arra hogy egy idegent orálisan kielégitsek egy pláza wc-ben vagy hasonló helyen
2021. febr. 24. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem perverzség?

Kielégítetlenség is lehet.

2021. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Az idegen része inkabb fura
2021. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy 1-es is írta, nem perverzióra, hanem inkább kielégítetlenségre utal. Én egy remek párkapcsolatban élek, eszembe sincs megcsalni a barátnőmet, de időnként fantáziálok más lányokról. Meglátom, és elképzelem a dolgokat... A barátnőmnek természetesen beszéltem erről, azt mondta, hogy ezzel semmi gondja nincs, mivel ő is szokott fantáziálni nálam izmosabb/jóképűbb pasikról, de ő sem fog megcsalni, mert szeret engem.
2021. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 kisördög1 ***** válasza:
74%
Néha nekem is vannak hasonló gondolataim (is), mondjuk én szeretem a nem szokványos dolgokat, talán kicsit perverz is vagyok
2021. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Számomra inkább igénytelenségre utal,hogy egy wc ben,ahol mások a dolgukat végzik. Nem tudnék ilyen helyen...
2021. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

nos igen több szempontból is lehet ezt nézni

az hogy egyszerű orálról beszélünk nem számít perverziónak

az hogy ezt egy mosdóban akarod már talán az se mert sajnos ez is minden napos és inkább gusztustalan mintsem izgató

de nem ítélkezni akarok mert elhiszem hogy ez valakinek bejön vagy inkább az hogy extrémebb helyen csinálja

szóval nem perverz vagy csak bejönnek az izgalmasabb helyek

2021. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Fiú vagy lány vagy?
2021. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Nagyfokú igénytelenség. Hányingert keltő!
2021. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem perverz dolog. Már én is csináltam.
2021. febr. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Egy idegen, akár redvás f@sz,azt sem tudom kié? Hát ha ez valakit vonz, az tényleg beteg!
2021. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!