Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Hogy látszodjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogy látszodjon nagyobbnak a farkam szűk szárú fürdőgatyában, szűk futónadrágban?

Figyelt kérdés

Sajnos a hideg vízben és a futás közben is eléggé összemegy a farkam. Azt szeretném hogy jól mutasson, legalább átlagos méretű és formájú legyen. Zokni nem jó mert elcsúszik es nincs pénisz formája.

Van valami jó ötletetek?



2021. febr. 24. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is picire osszemegy de nem erdekel. Altalaban jobb oldalt van mert szabadon mozog.
2021. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rendelni péniszkiemelőket, próbáld meg azzal.
2021. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szükség rá szerintem. Strandon hideg vízben mindenki másnak is összemegy.
2021. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Te jó ég...
2021. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Van, aki kíváncsi lenne rá szerinted?! :)
2021. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Wisen

Van már férfi pusap alsógatyába

Meg van olyan alsó is

De szerintem ne foglalkozz vele


Van aki meg azt akarja ne látszódjon.

2021. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem pont hogy zavar hogy folyton látszódik még nadrágban is figyelnem kell. Számomra ez kínos, de ki hogy van vele.
2021. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire zavar, esetleg válassz olyan nadrágot amiben kevésbé látszik. De én a helyedben inkább megpróbálnám elfogadni a helyzetet. Attól hogy kitömöd, valójában nem lesz nagyobb. Ha valaki ez alapján majd azt várja hogy nagy a péniszed és mégsem az és szóvá teszi, az szerintem kínosabb mint felvállalni hogy a tested így reagál bizonyos külső hatásokra.

Amúgy is kár azon agyalni hogy mit gondolnak mások (gondolom ez a problémád), tenni kell rá magasról.

2021. febr. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8-as, nem a partnereimet akarom becsapni. Csupán azt akarom, hogy ha az uszodában vagy futópályán megnéz egy másik pasi, akkor szépen mutasson a farkam. Én is megnézem más pasik csomagját es nagyon izgatónak tartom, amikor szépen kirajzolódik a méretes szerszám. :)

Mereven 16cm a farkam és azzal a mérettel teljesen meg vagyok elégedve.

2021. febr. 25. 07:29
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Akinek van esze az tudja hogy mindenkinek összemegy a hideg vízben, ahogy azt is tudja, hogy a pénisz lankadt méretének semmi köze nincs a merev méretéhez.


És amúgy pedig de, ez becsapása, mert azt akarod mutatni hogy neked milyen nagy. Na de tegyük fel, hogy bejössz egy pasinak. Szerinted milyen gáz lesz előtte kivenni a cuccost amivel nagyobbnak mutatták? De ha nem is előtte veszed ki hanem estére megbeszélést vele egy talit akkor sem tűnik fel neki? Nagyon gáz lenne és személy szerint körberöhögnélek.

2021. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!