Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is bunkóság amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság amit a srác művelt ?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem az egyik ismerősömmel akivel ma találkoztunk volna de az este már nem nézte meg amit írtam. Az éjszaka elköszönt hogy szia, jó éjt stb. De én utána még írtam neki hogy még egy dolgot szeretnék vele megbeszélni és ez a mai találka lett volna, elolvasta és lelépett. Azóta se írt hogy mi lett volna a dolog amiről beszélni akartam. Akkora egy bunkó az ilyen szerintem! Elolvasta az üzenetemet de annyit nem tudott volna még várni hogy megbeszéljük a találkát!

2021. febr. 28. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én egy szót nem értek abból, amit írsz.
2021. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Miért szexuális kategória?
2021. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Akkor ne találkozz vele. Amúgy ez miért homo kategória? Randiztatok volna ezzel az ismerősöddel?
2021. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az van, hogy


1) már megbeszéltétek hogy ma találkoztok, és még ezt akartad volna variálni, de ő azt már leszrta,


vagy


2) beszélgettetek vmi lényegtelen dologról, elköszöntetek, és ez után bedobtad hogy találkoznál vele ma - erre azonban nem reagált érdemben


?

2021. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ő dobta fel hogy ma találkozzunk mint barátok de aztán elterelődött a téma így elmaradt a tali megszervezése. Aztán a végén szerettem volna felhozni neki a témát de lelépett! Azért meleg téma mert két meleg srác találkozott volna !
2021. febr. 28. 11:04
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Felnőtt ember nem várja el hogy mindenki azonnal válaszoljon.


4 éve élek párkapcsolatban, az életemet adnám érte, de ugyanakkor van, hogy nem írok vissza azonnal. Az élet ilyen, néha a másik alszik, elfoglalt, dolgozik stb.


Ez nem bunkóság, te csüngsz egy kicsit túlságosan. Kicsit önnállósodj, legyen életed, majd rájössz.

2021. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen jogosan csinálja. Ő felhozta a találkozót és te érdemi reakció nélkül elterelted a témát. Most fordítva zajlik ugyanez.
2021. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem azonnal válaszol hanem látta hogy még írni szerettem volna erről de leszarta
2021. febr. 28. 11:10
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tereltem el, mondtam hogy rendben de erre nem írt vissza semmit
2021. febr. 28. 11:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit akartál írni még?
2021. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!