Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek olyan heteró fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan heteró fiúk, akik tényleg elfogadják a melegeket?

Figyelt kérdés

Én pl attól félek, ha elmondanám heteró férfi ismerősöknek, utána végig azon kattogna az agyuk, hogy:


(1) velük mikor kezdek ki;

(2) vajon aktív vagy passzív vagyok-e;

(3) hogy bírja a popsink



2021. márc. 1. 13:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2021. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

Engem nem zavarna ha a heterok le akarnanak neha szopatni :D

De eddig csak 1 akart

2021. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
12, ha pesti vagy én leszopatlak
2021. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%
Hetero vagyok, és engem egyáltalán nem érdekel ki mit csinál a 4 fal között. De amikor rózsaszín rongyokban utcán smároló melegeket látok, azt kívánom bárcsak lovagolnának meg egy kib@szott nagy kaktuszt.
2021. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A saját problémája. Nem feltétlenül kell beleszövődnöm az ilyen ügyeibe. Tehát elfogadom, hiszen nem tehet róla.
2021. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
8%

a négy fal között mit csinál 2 hapsi az engem nem érdekel, de ha meglátnék 2 srácot kézenfogva sétálni az utcán azokhoz lenne pár "szép" szavam

otthon melegedhetnek, de az utcán mindenki szeme láttára ne

2021. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%

Normális, nem homofób ember elfogadja. Az nem szokott a többségnek tetszeni, ha valaki direkt mórikálja magát, vagy szándékosan feltűnősködik. Igaz, ezt a hetero pároknál sem szokták "elfogadni". Ha direkt megbotránkoztatást akarsz kelteni akkor ne csodálkozz ha nem mindenki fogadja el.


Speciel vannak meleg ismerőseim, de teljesen heteróként egyáltalán nem érdekel aktív, passzív, vagy hogy csinálják otthon. A szomszédom sem kérdezem meg hogy dugja a feleségét.

2021. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
en meleg vagyok, es csak hetero a barati köröm,es mindneki jofej maradt az utan is hogy elmondtam,,semmi para nem volt,ugyanugy kedvelnek,söt kérdezhetnek,hogy ez meg az hogy van mert sokminden nem világos nekik,,ugyhogy igen leteznek jofej heterok
2021. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Busman1978 ***** válasza:
100%

nekem semmi gondom ilyen témában. hetero vagyok, van ismerősöm aki biszex (fiú), ismerek meleg fiút és leszbi lányokat.


42/f

2021. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs vele problémám. Viszont az a fura, hogy a CD, vagy transz vonalat 'furának' tartom, és ott néha zavaró. Viszont ott sem az emberekkel van problémám, csak hogy nem természetes a hatás. Legalábbis én eddig nagyon kevés CD, vagy transz embert láttam, akinél nem volt egyből nyilvánvaló ez. Oké ez az én dilim.
2021. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!