Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Justvidman bejön nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justvidman bejön nektek?

Figyelt kérdés
Nekem 10/10.
2021. márc. 2. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem az esetem, de nem is rossz,ha már van választási lehetőség, akkor nemmel szavaznék. 10/5
2021. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon fura nekem, gyanús.

Olyan, mint aki titkolni akarja hogy meleg, ezért ilyen jópofizó nagyszájú csávó, de buliba meg sose csajozik, és sose volt még hivatalosan barátnője. Beszédstílusa, testbeszédéban is érzek valamit...

2021. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Off:Tuti nem meleg. Meg többször volt szó Mrs. Vidmanről. Szóval van barátnője /felesége.


Amúgy bejön, 10/8

22f

2021. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

4

Ez semmit nem jelent.

En is tudok bekamuzni barátnőt videóban, hogy heteronak tunjek.

2021. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Valaki linkeken róla képet? Mert ha a googleba bírom hogy justvidman, akkor nem találok róla képet
2021. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes, lehetne több hasonló kinézetű csávó, csak melegként. Nem hiszem hogy az, de ha az, akkor nem lenne rossz :D
2021. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús hogy szintén zenész. Xd
2021. márc. 4. 04:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!