Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Szerintetek milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek milyen a tökéletes pénisz?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok le részletesen nektek mi jön be? ( méret,vastagság, szőrzet, zacskó stb.)

2021. márc. 3. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőrzet nem annyira érdekel. Nagyon dzsungel ne legyen, de egyébként nem döntenék ez alapján. Hosszúsága szinte mindegy. Nekem megfelel egy olyan 12-14 cm. Vastagság már egy picit jobban érdekel. Olyan 4 cm-s átmérő vastagság elég. Viszont megint csak azt mondom, hogy nem ez lenne a döntő dolog. Jobban érdekel a jelleme az illetőnek és, hogy komoly szándékai legyenek. *Talán a lefelé görbült pénisz tetszik a legjobban, de szerintem ez is csak ízlés kérdése.*
2021. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Olyan ami pinának néz ki és az is
2021. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél világosabb bőrszínű, husosabb, nagyobb makk, kicsit felfelé görbulő, eres, teljesen csupasz, vastagabb, 10-14 közötti. Ez csak elképzelés persze.
2021. márc. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Péniszben nem vagyok túl válogatós.Kb. 9-10 farokkal volt dolgom eddig és mindegyik szép volt. :) Ebben az is benne, hogy a gazdájukat is kedveltem. :)


De a konkrét válaszom a kérdésre:

13-20 cm hossz között van, arányosan vastag, szélesebb makkal, laza hosszú fitymával. Enyhén sötétebb bőrszín kiduzzadó erekkel. Simára borotvált az egész. Méretes herékkel egy lógós zacsiban.

Kemény legyen amikor kell és ápolt, tiszta férfias illata legyen.

2021. márc. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
izgat a nó szőrös pénisz lógós zacsival. Sötét színű a kedvencem
2021. márc. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az enyém. 14/4, kemény, egyenes.
2021. márc. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
számomra az a tökéletes pénisz amelyik a számban van :)
2021. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy, de nálam a minimum a 15cm. Szeretem ha 17-18cm vagy tobb

Tetszik nekem ha nagy, de az is jo hogy ha kb 15cm vagy tobb es vastag.

En szerintem nem ferfias ha nincs szorunk. Nyilvan le kell nyirni de szerintem nagyon nem ferfias ha szortelenek vagyunk. Ugy hogy en szeretem ha olyan kicsit szoros

De nyilvan mindenkinek mas a velemenye

2021. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ágaskodó és arányos :)
febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!