Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Éjszakai kanosság esetén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai kanosság esetén, külvárosi kerületben Pesten (vagy más kevésbé aktív helyszínen), kocsi nélkül van-e esélye az embernek találni spontán szexpartnert? Ti milyen stratégiákat alkalmaztok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kijárási korlátozás esetén nem sok... max. a netről. Ugyebár most bárkit lekapcsolhatnak a rendőrök aki az utcán flangál, hogy hova-hova, munkából, vagy munkába-e, vagy orvoshoz ilyen sietősen?
2021. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez sokakat nem zavar nem meglepő módon amúgy. :D Kevés a rendőr, főleg itt külső kerületekben. Mástól is hallottam már, de saját tapasztalat is, hogy simán lehet járkálni anélkül hogy elkapnának/igazoltatnának.
2021. márc. 8. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod prosti vagy akkor lehet. Dolgozni szabad. Max pènzèrt szopsz. Vagy lepippantod ingyen a zsarut is.
2021. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De jó is lenne az a világ, ahol van pofám utcán odamenni egy idegenhez hogy leszopom, ő pedig készségesen előveszi, hogy tegyem a dolgom. :3 Pláne egy egyenruhást. XD

Az a baj, hogy ilyenkor annyira sokáig tart utazgatni bkv-val/gyalog hogy max 1 km-es körzetben vagyok hajlandó mászkálni.

2021. márc. 9. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Éjszaka aludj, ha mégsem bírsz magaddal, akkor verd ki 🤷‍♂️
2021. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

#2, elég szomorú, hogy sokakat nem zavar a korlátozás, hisztiztek, hogy akarjátok a régi életeteket visszakapni, viszont semmit sem tesztek az érdekében, hogy minél előbb visszatérjen minden a rendes a normális helyzetbe

kijárási tilalom van este 8 után, maradj otthon te szerencsétlen és rejszoljál egyedül

2021. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Én még önmagában el is fogadnám hogy ha az ember nem bír magával és elindul este, én is tenném, de az már dühít, ha én képes vagyok betartani amit kell, akkor elvárom, hogy más is tegyen így!

Egyébként konkrét válaszom az, hogy Pest külső részében is sokan laknak, így arányában ott is lehet találni melegeket. Szűkíti a kört, hogy nem mindenki használ társkereső appot, de aki igen, az azzal megtalálható, pozíció alapján. Azt hiszem egyelőre itt van a határ ameddig lehet keresni.

2021. márc. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kocsival se nagyon találok.
2021. márc. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Éjszakai kanosság :D

Ha annyira kanos vagy, napközben is meg lehet oldani. Sőt még könnyebb is.

2021. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mégis hogy gondolod? Leszólítod a szembe jövő fiúkat, aztán majd a 12-edikre szerencséd lesz, ha addig nem verik be a képed? Dehogy 12-edikre, hát a meleg java se fog tőből belemenni az első random6uzival...
2021. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!