Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Cumcontroll esetén aki csinálj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cumcontroll esetén aki csinálja honnan tudja hogy mindjárt elmegyek és abba kell hagyni egy kicsit?

Figyelt kérdés
Bár még csak videón láttam..
2021. márc. 14. 06:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokat kell gyakorolni h profi legyél ebben, és pont jókor állj meg. Ha túl korán állsz meg, nem elég izgalmas, ha meg túl későn...


Nálam eddig még mindig az vált be, hogy én szóltam, h már nem bírom tovább. Mivel ugye így könnyen csalhatnék, kitaláltunk büntetéseket. Persze így is van, h már túl későn szólok, és ez duplán rossz, mert ilyenkor ruined orgasm lesz, plusz kapok valami büntetést is. De mindketten sokat fejlődtünk, én már elég ritkán rontom el, és ő meg már magától is tudja, mik a jelek, amikor lassítani vagy megállni kell.

2021. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szóval mikor idegen a társ akkor valszeg nem fog menni a dolog, max becsületkasszával hogy szól de olyankor meg nem olyan izgi.

Én nem azt kérdezném mint előzőleg valaki hogy mi a jó annak akinek csinálják, inkább mi a jó annak aki csinálja?

Mert akinek csinálják neki nyílván jó..

2021. márc. 15. 12:41
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni egy büntetést arra az esetre ha nem szól időben, és mégis elélvez. Így akkor saját érdeke lesz, hogy szóljon.

Legtöbbször ilyenkor szokták verni tovább, és ha érzékeny a makkja a delikvensnek, akkor pokoli kínokat él át ilyenkor ahogy az érzékeny makkják dörzsölgetik.

2023. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!