Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki hetero életet élt, teljesen mentesen mindenféle saját neméhez vonzódástól, aztán belépett az életébe valaki, akitől ez megváltozott?

Figyelt kérdés
Szögezzük le, nem én vagyok a szerencsés/szerencsétlen. Csupán érdekel. Ha valaki hetero életet él, mindig is az ellenkező nem tetszett neki, nem kérdőjelezi meg a szexualitását sok ideig. Aztán belép valaki az életébe, akibe beleszeret, de nagyon, de azonos nemű. Lehetséges ez egyáltalán? Hogy idővel kialakul egy bi/homo hajlam?
2021. márc. 16. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges, de csak a felszínen él hetero életet. A vágyai megvannak benne, csak megpróbálja tudatosan elfojtani, elnyomni. Ezt kívülről nem látod (mi zajlik le egy ember fejében) ha nem akarja mutatni. Aki mindig is hetero volt s sosem voltak még tudat alatt sem, semmilyen elfojtott biszexuális/homo vágyai az nem lesz sem meleg, sem bi.
2021. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon sok olyan hetero ember is van, aki nem azzal él, akivel szeretne. Majd egyszercsak jön a nagy szerelem és borul minden. Lehet élni hazugságban, akár melegként is nő mellett, mert ezt várja el a társadalom, rokonság, környezet. De eljön valaki egyszer, akibe valóban szerelmes lesz, akkor kilép ebből. Vagy akár szenved mégjobban utána.
2021. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Faluban van egy srác akiről egyszerűen kiakad a radarom tudom hogy meleg már lassan 40éves van barátnője még a füle is kigyurva, csak épp szökő évente 1x rakja meg a csajt, és akkor is nagy nehézségekkel és nulla élvezettel. Barátnőjétől tudom.

Szerintem nem lepődne meg senki ha bevallaná hogy meleg.

De a csajnak se esik le.

2021. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BB_ ***** válasza:
100%
Akkor lenne értelme az ehhez hasonló kérdéseknek, ha a társadalom nem bélyegezne meg senkit azért, hogy kit szeret. Ekkor nem lennének félős, titkolózó emberek, akik hirtelen meg/átváltoznak. Szerintem ekkor nem lennének heteróból hirtelen meleggé átalakuló férfiak, mert nem kellene szégyellniük, és alapból felvállalnák az igazi énüket.
2021. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!