Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Társkeresőn más is ennyire béna?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn más is ennyire béna?

Figyelt kérdés

Utóbbi 2-3 hónapba nem volt olyan, akivel tudtam volna normálisan beszélgetni. Mindenki eltűnik másnapra, nics közös téma. Én állandóan kérdezgetek, mar lassan vallatok, hogy próbáljam elindítani az ismerkedést, de semmi haszna...pár szavas válasz, majd ugyan úgy eltűnik. Vagy 2 sor után intim képcserét akar, ha küldök még van pár óra szex témakörben, és ezután ugyan úgy eltűnik. Pedig írják, hogy helyes vagyok, elvileg nem ez a baj.

Mindeki azonnali dugást akar, vagy unatkozik. Nekem nem megy érzelmek nélkül, ha nem ismerem eléggé, vagy nem bízom meg benne, lehet barmilyen helyesy akkor se fogok vele szexelni.

Lassan már kezdek beletörödni, hogy sose lesz senkim, és örökre magányos maradok.

Van itt más is így ezzel?



2021. márc. 20. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez van sajnos.

Alkalmazkodni kell.

2021. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Én teljesen ugyanígy vagyok ezzel.

Sokszor már azt érzem, hogy nekem se lesz senkim, pedig én se vagyok azért csúnya.

Egyszer eljutottam odáig egy sráccal, hogy hívásoztunk, de végig csak én kérdeztem tőle dolgokat, amikre mondjuk rendesen válaszolt, de ő nem kérdezett tőlem semmit. Aztán amikor abbahagytam a kérdezgetést fél perc csönd következett. XD

És jah ezzel az unatkozással is jönnek folyton, ami sztem arra utal, hogy csak alkalmit keresnek most. Meg a kedvencem amikor 10 percig könyörög nekem a dick pic-ért.

Sajnos a meleg közösség többsége nem igazán gondolkodik párkapcsolatban, hanem csak az egyéjszakás kalandokban.

De pl én is így érzem, hogy nem tudnék semmi érzelem a

nélkül lefeküdni senkivel. :/

2021. márc. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én se csak kapcsolatot keresek, de ez már beteges, hogy csak dugás/farok/szopás a téma.

Ismerkedünk pár napig online, majd élőbe is pl séta, beülés valahova, vagy valami, és utána ha szimpik vagyunk egymásnak lehet szex.

De ez már a többségnek túl bonyolult...

2021. márc. 20. 01:38
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ez tényleg így van.

De ennek oka az is,hogy annyira mindenki bele van bújva a telójába, gépébe, stb, hogy már csak abban a világban érzik jól magukat.

Pár éve próbáltam úgy ismerkedni,hogy kisebb kirándulásra hívtam el, akiről úgy gondoltam, hogy értelmes.

Összesen egy srác jött el,de ő többször is,sajnos vele nem jött össze.

Pedig a természetben lehet jól beszélgetni, ahol nem zavar a zaj,vagy a rohanó emberek.

Itt Pesten is nagyon szép helyek vannak,nem eldugottak, ahol még fel is lehet töltődni és jókat beszélgetni.De nem, mindenki csak a virtuális térben érzi jól magát, sajnos.

Egy kapcsolat az pedig nem virtuálisan működik,ha igen, akkor olyan is.

Biztos nagy öröm lehet egymást telón látni és mutatni,hogy most vedd úgy, hogy megcsókoltalak.

Egy napig nem tudnék így kapcsolatban lenni, kivéve,ha valami miatt nem lehet találkozni, vagy távolság lenne.

Egyébként a társkeresők többsége alkalmit kereső húspiac,és egy találkozón,akár van szex, akár nincs, már azon jár az esze mindegyiknek,kivel fog ezután ismerkedni, találkozni.


Nagyon linkek lettek az emberek, nemcsak a melegek. Csak itt mi jobban meglátjuk,mert itt ismerked(nénk).....

2021. márc. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne erőltesd, ne vallas senkit

Mert azok úgy sincsenek készen egy kapcsolatra

Csak azzal foglalkozz aki viszont ír, érdeklődik ha nincs senki ne feszülj rajta majd lesz, ha valaki ír érdeklődik de nem érzed kinézetre 10/10 nek számodra akkor is érdemes 1 találkozót megejteni. Akár gyakorlásának, élőben teljesen másképp néznek ki az emberek a gesztusok, a humor stb, ami írásos ismerkedésnél nem jön át.

2021. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
A ma 06:53 nagyon jókat ír. Ami nem megy, azt ne erőltesd.
2021. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Jelenleg járvány van, ilyenkor a legtöbb normális ember inkább nem ismerkedik, mivel a találkozókat is nehezebb lenne lebonyolítani.
2021. márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ezek maradtak csak már. Én feladtam, teljesen fölösleges időt tölteni a sok fake, kamus miatt.
2021. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok amúgy? Mármint tényleg érdekel, hogy milyen korban számítsak ilyen tapasztalatokra majd
2021. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 0224 ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok az olyan meleg aki leakar szopni vagy csak baszni akar..sajnos itt tartunk..

Egyszerűen nagyon nehéz vagy nem is lehet találni normális pasi.

2021. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!