Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyannal mit lehet tenni, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyannal mit lehet tenni, aki lementi a képeim és nekem küldözgeti?

Figyelt kérdés

Pl zaklat online társkeresőn


Lementette a korábbi képeimet is.


Aztán új és új profilokról felbukkan.



2021. márc. 21. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Találkozni vele és kinyírni.

Megveretni.

2021. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden zaklatóval: ignorálni. Nem foglalkozol vele, elküldi, törlöd, tiltod. SEMMIT se válaszolj, mert a zaklató célja hogy hatást érjen el. Ha ez elmard akkor előbb-utóbb lekopik talál más áldozatot és azt "boldogítja". Ha kommunikálsz vele, bármilyen fenyegetőzésére, bármire is reagálsz azzal csak olajat öntesz a tűzre.
2021. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez tényleg rendszeres akkor el tudsz menni a rendőrségre, és zaklatás miatt feljelentést tudsz tenni ellene, illetve a képeiddel való visszaélést is felvetheted, mivel mások előtt is lejáratát és rossz híred keltheti.
2021. márc. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal szo nelkul tiltsd le, előbb utóbb lekopik
2021. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én simán jó ötletnek tartom a találkát. Amúgy a másik út ha megírod neki hogy ne haragudjon de nem akarsz semmit és kérnéd hogy hagyjon békén.

Nekem is volt ilyesmi. A srác minden új profiljáról rám írt, hogy mekkora egy sz@r vagyok :D

2021. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!