Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek kíváncsi heterók?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek kíváncsi heterók?

Figyelt kérdés

Vagy csak nem képesek bevallani maguknak, hogy minimum biszexek.

Magamból indulok ki: bármennyire is akarnám, nem állna fel a farkam lányra, így meleg vagyok. Ugyan így heteróknál is ez van, hogy nem áll fel nekik férfiakra, még ha "kíváncsiak" is...



2021. márc. 23. 11:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
78%
Nincs kíváncsi hetero, ők mind biszexek.
2021. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Én pl kiváncsi vagyok olyan szinten, hogy megnézem másnak a farkát, ilyesmi, de sosem érnék hozzá, nem csinálnám fiúval, stb.
2021. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy provokatív kérdés már megint... Oké hogy meleg vagy de ne akard a másikra kényszeríteni hogy sorolja be magát valamelyik szexualitásba. Nem tökmindegy?! Ha két fiú kiveri együtt akkor máris biszexek? Nem! Csak kíváncsiak! És mennyi fiú csinált már ilyet! Szinte mindenki!
2021. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
55%

Igen, léteznek.

De ez nem egy tartós állapot, mint a bi-, homoszexualitás.

Addig "kíváncsi hetero" valaki, amíg ki nem próbálja. Onnantól attól függ, hogy tetszett e neki, vagy nem.

2021. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Gecc, kíváncsiságból nem akarna senki buzulni, ez vágy, nem akarat kérdése.
2021. márc. 23. 11:33
 6/33 anonim ***** válasza:
75%
Legfeljebb te nem, de nem általánosíthatsz.
2021. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
53%
Utolsónál a pont, teljes mértékben igazat adok neki. NEM tök mindegy minek nevezed magad? Soha nem voltam fiúval, barátnőim voltak eddig mindig és élveztem velük DE én is kíváncsi vagyok és itt a kíváncsiságon van a hangsúly.... milyen lenne egy az enyémnél sokkal nagyobb farkat megfogni,tapintani, sőt talán még bekapni is de ettől nem gondolnám hogy biszex vagy meleg lennék..mivel nem házasodni akarok vele, se járni..ezt jelenti a kíváncsiság... ne keverjük a fogalmakat.
2021. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam bocsi 3#mas válaszolónak van igaza, csak mire leírtam addigra írtak.
2021. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%
A közös hoki nem buzulás, csak élés a lehetőséggel, hogy együtt izgibb mint egyedül!
2021. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos vagy nem sajnos léteznek, én már találkoztam velük...

Igazából nagyon specifikusan úgy lehetne mondani, hogy biszexuálisok, de heteroromantikusak. Azaz szexelnének lányokkal, és fiúkkal is, viszont kapcsolatot csak lányokkal tudnak elképzelni, és feleséget, "normális" családot szeretnének... 🙄

De ez van, én részben megértem a kérdezőt, mert így melegként elég sz@r ilyen emberekkel találkozni. De attól még létezik ilyen és el kell fogadni, illetve tiszteletben kell tartani.

Egyébként meg az tényleg így van, hogy a szexualitás sokkal tágabb, mint hetero-, bi-, vagy homoszexuális. Létezik például a Kinsey-skála, ami szerint az emberek nem oszthatóak be a hagyományos 3 szexualitásba, hanem létrehoztak egy nullától hatig terjedő skálát, amiben a 0 a kizárólag hetero, a 6 pedig a kizárólag meleg.

Valaki nem szereti beskatulyázni magát egyikbe sem. Én pl tudom magamról, hogy 100% meleg vagyok, de ha más nem akarja konkrétan az egyikbe se besorolnia magát az teljesen oké.

2021. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!