Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homo vagy biszex passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homo vagy biszex passzív srácok, akik szexeltek már kettő vagy több aktívval egyszerre, nektek milyen jó vagy rossz tapasztalaitok vannak ezzel kapcsolatban? Jó volt? Élveztétek?

Figyelt kérdés

Mindem simán ment? Mennyire törődtek veled az aktívok?

Vagy csak simán keményen megdugtak?



2021. márc. 23. 15:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Két éve kb mikor nehezen, de beadtam a derekam egy 4es gruppenbe!

Az egyik hapsival màr előtte volt dolgom ,párszor lefeküdtünk és egyikünk sem panaszkodott !

Na szóval belementem mert izgatott a gondolata is,hogy 3xaktìv egyszerre!

Mondhatni,hogy a tenyerükön hordoztak,figyeltek ràm ,és örök emlék marad az a pàr alkalom, mert még utàna párszor megismételtük!

Hatalmas érzés volt ,hogy szinte rongyosra dugtàk a hàtsómat épp úgy mint a számat !

Most h leirtam kőkemény lett a farkam!

2021. márc. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen változó hogy milyen partnereket fogsz ki és az se mindegy hogy hányan vannak. Én nagyrészt a barátommal hármasoztam, szóval a részéről volt egy állandóság. Plusz habár hármasoknál belecsúszok a legpasszívabb szerepbe általában, sosem érzem magam full passzívnak.

De alapvetően támogatom, hogy több aktívval is szexelj egyszerre csak legyenek türelmesek, mert a hármasozás nem egy 10-20 perces dolog.


Nekem volt részem keményebb dugásban is amikor gyakorlatilag tényleg nyársra húztak két oldalról, meg szeretkezősebb változatban is. Mindkettőt nagyon élveztem.


Ami rosszul sült el, ott eleve a partner(ek) viselkedése és hozzáállása volt az ami elrontotta, ha működik a kémia és összhangban vagytok akkor csak jó élmény lehet.

2021. márc. 25. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 passzivffi ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó élményem volt a két aktívval való szex

nagyon figyeltek rám és én is figyeltem rájuk

jó volt mikor mind két oldalról faszra húztak élveztem mindig síkosították a farkukat és a fenekem

nagy élmény volt és nem 1 órás

jó visszagondolni rá

2021. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
(Olvasva a válaszokat, megjött a kedvem hozzá... :)
2021. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én uni vagyok, voltam már édes hármasban, full passziv és full aktivként is.

Mindkét tapasztalat nagyon jó volt. A jó partner észre veszi, hogy neked mi a jó, mikor kell/ lehet durvulni, lágyulni. Szóval fontos a megfelelő partner kiválasztása.


De ha már Négy aktívval akarsz egyedül passzív lenni, akkor ne is várd hogy kíméljenek. Mert ott már használva leszel mint! És ott már kell kitartás is. És persze nagyon fontos a védekezés és a sok sok síkosító!

2021. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Pár alkalommal volt szerencsém 4 aktív sráccal szexelni!

Maga volt a csoda, akkora orgazmusaim azóta sem voltak!

4 bika,akik ha volt,hogy vadul dugtak is ,minden kívánságom teljesítették!

2022. jan. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 aktívval voltam,és nagyon élveztem.Velem egyáltalán nem törődtek szerencsére,csak keményen dugni akarták a szám és a seggem. Azóta sem voltam sajnos annyira megb@szv@
2023. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!