Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg kérdés) Van más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg kérdés) Van más is rajtam kívül, aki izgatónak találja a magasságkülönbséget, méretkülönbséget?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szexi két srác esetében, ha az egyik fiú magas és izmos testalkatú, dominanáns; a másik pedig mondjuk legalább 10-20 centivel alacsonyabb és vékonyabb nála. Ez nekem ismerkedéskor is egy fontos kritérium, hogy meglegyen ez az egyértelmű különbség én és a partnerem között. Ti mit gondoltok erről? Ez egy fura fétis lenne?

2021. márc. 23. 20:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Eléggé felszínes ez alapján keresni.
2021. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Dehát mit csináljak, ha nem vonzódom a velem egymagas és hozzám hasonló testalkatú srácokhoz?
2021. márc. 23. 20:57
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem annyira izgat
2021. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Alapjában véve is azt feltételeztem, hogy az aktív magas, határozott a passzív pedig kisebb, törékeny alkat.

Nem ismerek egy meleget sem csak szerettem volna hozzászólni a témához. Én meleg lennék nálunk is lennének ilyen különbségek. Jó persze nem biztos, hiszen a szívnek nem lehet parancsolni, az meg nem külsőségek alapján válogat.


Csak egy gondolat volt.

2021. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Na és itt a történetben Te a "kicsi" vagy a "nagy" vagy?
2021. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is vonzó az ilyen párosítás. Sőt nekem valahogy ez így befolyásolja, hogy milyen szerepben (passzív, aktív vagy uni) szexben egy sráccal. Én 187 vagyok és izmos. Ha nálam magasabb, vagy egymagas de izmosabb sráccal vagyok akkor a passzív oldal vonz, ha legalább 10 centivel alacsonyabb vagy jóval vékonyabb sráccal akkor meg nem tudok csak arra gondolni, hogy megdugjam. Neksm valahog, ez így működik.
2021. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
igen vonzz engem issss:)))
2021. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Én átlag magasságú vagyok (178) izmosabb uni. Valahogy úgy van velem is mint 6. válaszolóval. Én alapból sem vagyok nagyon válogatós a pasik terén.
2021. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Magasság semmit sem határoz meg, társkeresőn láttam már 190 feletti passzívot, és 170 magas aktívot is.

Kérdésre visszatérve én azt szeretem, ha a partner egymagas velem, és egyenrangúak vagyunk, pont egy szemmagasságba vagyunk, de pl álló szexnél is könyebb.

2021. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Én az álló szexet is megoldottam már nálam két fejjel alacsonyabb passzívval :P
2021. márc. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!