Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk hogy álltok a péniszetekhez?

Figyelt kérdés

Szeretitek ha foglalkoznak vele, semleges vagy esetleg zavar szex közben?

Én is passzív vagyok és nekem olyan semleges, ha nincs más elmegy ha foglalkoznak vele de jobban szeretem ha nyalnak, dugnak. És eszembe jutott már többször a kérdés, hogy lehet hogy a nemi szervünk ami a kielégülésre van, nem okoz örömet?



2021. márc. 24. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel sem all a kukacod?
2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok. Jó-jó, de az igazi akkor is az amikor nyal vagy bennem van. Magamtól nem igénylem, hogy az én farkammal is foglalkozzon.

30/passzív

2021. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mivel aktív vagyok, szeretem ha a szájába veszi, majd a fenekébe rakhatom, mielőtt szépen kinyaltam. 😊
2021. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es feláll azzal nincs gond csak élvezetet nem okoz.
2021. márc. 24. 16:07
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Valamilyen szinten élvezem persze azt is, ha a farkammal foglalkoznak, hiszen feláll tőle, el is tudok menni úgy. De sokkal jobban szeretem, ha inkább a fenéklyukamat dugják hosszan és keményen. A kielégülés is intenzívebb és teljesebb, ha mélyen belül, a prosztatám nyomkodásával történik, és nem a farkam izgatásával.
2021. márc. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan ezen gondolkoztam én is. Miért van ha nem okoz örömöt?

Engem zavar ha az hozzáérnek ezért azt ki szoktuk hagyni a dologból. Sokkal jobb ha dugnak vagy nyalnak, vagy én nyalok. Valahogy nem élvezem ott azt a részt.

2021. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Nektek nőnek kellett volna születni, komolyan mondom.

Ha milliárdos lennék, fizetném az átalakító műtétet, hogy végre két nyílásba dupla annyi élvezetet élhessetek át... 😂😂😂

2021. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát én nem hiszem hogy nő akarnék lenni, igaz nem vagyok a legférfiasabb de azért pasinak érzem magam.


Talán valami pszichológiai dolog lehet nálunk, vagy csak egyszerűen intenzívebb ha dugnak?

2021. márc. 24. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!