Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet "steril" az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "steril" az anális szex?

Figyelt kérdés

Én igazából BI vagyok, viszont soha nem voltam együtt férfival, de ettől függetlenül érdekelne hogy mit kell tenni annak érdekében, hogy úgymond ne legyen "piszkos" az anális szex.


Azaz mégiscsak ott jön ki a "nagy dolog". Azaz a dolog, amitől minden normális férfiember irtózik és viszolyog, pláne attól, hogy a "legnemesebb szerve" találkozzon ezzel a dologgal (hogy aztán mindenféle fertőzést meg kórságot elkapjon).


Tehát a kérdés: Hogy lehet a "hátsó bejáratot" (főleg olyannak, aki még szűz ezen a részen) teljesen kiüríteni és sterillé tenni a behatolás előtt?


2021. márc. 24. 21:08
 1/7 alonelyman ***** válasza:
100%
gondolom beöntés, végbél zuhany
2021. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beöntés vagy análzuhany. Ettől barna baleset bármikor előfordulhat, vagy némi "csoki" a brokin, bizony ez a sport ezzel jár. Ha ez zavar akkor vagy ne kezdj bele, vagy húzzál gumit a cerkára (amúgy jól is teszed, mert ha megtelepszenek az emésztőbacik a húgycsőben akkor csinos kis alsó húgyúti fertőzést tud okozni).
2021. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Függően attól, hogy csak egy hirtelen jött gyors menetre akarsz előkészülni vagy egész nap "használható" akarsz lenni, más-más a módszer.


Mindkét esetben a kulcs a beöntés, csak a hogyan a lényeges. Ha gyorsan akarsz rövid időre eredményt, akkor nem csinálsz mély beöntést. Ha hosszú távra tervezel, akkor kelleni fog a mély beöntés.


A beöntés röviden azt jelenti, hogy a fenekedet vízzel feltöltöd. Lehet ez akár élettani sóoldat is, én nem éreztem a különbséget a kettő között, szóval én maradtam a sima csapvíznél.


Többféle szerszámmal lehet próbálkozni. A gyógyszertárban lehet kapni körtés és tartályos beöntőt:

[link]

[link]


Illetve rendelhetsz zuhanycsőre szerelhető spéci zuhanyfejet, amit be tudsz dugni a popsidba:

[link]


A tartályos és körtés beöntő mellett szól, hogy:

- biztonságos

- nem csak csapvízzel működik, hanem különféle dolgokat is magadba fecskendezhetsz vele (élettani sóoldat, olaj, akár tej, stb.)

Hátránya:

- lassú

- nem jó mély beöntéshez


A zuhanycsőre szerelhető mellett pedig az egyetlen előnye a hátránya is:

- gyors

Hogy ez miért hátrány:

- nagyon oda kell figyelni a víznyomásra

- változhat a víz hőmérséklete

- nem tudod, mennyi vizet engedtél magadba

- AKÁR BÉLRENDSZERI SÉRÜLÉST (REPEDÉS, ÉGÉS) IS OKOZHATSZ VELE!!!!


Én személy szerint a veszélyei ellenére mégis a zuhanycsöves megoldást szeretem használni.


És akkor a lényeg. Ha gyorsan elő akarsz hozzá készülni, akkor körtés beöntővel kb. két körtényi vizet magadba fecskendezel, majd a WC-n vagy a kádban kiengeded magadból. Ezt addig ismétled, amíg tiszta víz nem jön belőled.


Mély beöntésnél készülj fel arra, hogy akár másfél órádba is kerülhet a művelet. Én azt szoktam csinálni (zuhanyos módszerrel), hogy nagyon gyenge viznyomást állítok be és a záróizmomnál ellenőrzöm, hogy milyen a hőmérséklete (a kéz nagyon csalóka). MINDENKÉPP MÉRD LE EGY FLAKONNAL, HOGY MENNYI IDŐ ALATT MENNYI VÍZ FOLYIK!!! Bedugom a csövet, és addig engedem magamba a vizet, amíg

- vagy azt nem érzem, hogy feszülök

- vagy maximum két és fél liter vizet magamba nem engedek

Ezt követően hason/háton fekve szoktam várni 5-10 percet. Majd WC-n kiengedem magamból. És ezt ismételni addig, amíg tiszta víz nem jön belőled. Utána pedig várj legalább két órát, mert lehet, hogy nem az összes vizet sikerült kipréselned magadból. Arra készülj fel, hogy nagyon valószínű, hogy két-három alkalommal is kijöhet belőled nagyobb mennyiségű "dolog", szóval ne örülj, hogyha kijött belőled egyszer egy nagyobb adag, teljesen tiszta vagy!


Mély beöntés előtt úgy 4 órával már ne egyél semmit sem.

2021. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 2

De az a baj hogy én nem vagyok "fekalofil" (azaz szar fetisiszta), hanem inkább "fekalofób" vagyok, azaz irtózóm a fekáliától minden szinten. Ezért sem tudom megérteni az "anális szex" rajongókat, hogy mégis hogyan képesek ezt csinálni mindenféle sterilitás és óvintézkedés nélkül (legyen az férfi vagy nő)?

2021. márc. 24. 21:54
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm szépen a hasznos segítségnyújtást.


Azonban én olyan szinten irtózom a fekáliától, hogy én legalább egy fél napig nem fogok semmit enni, sőt ezalatt az idő alatt is inkább hashajtókat szedek, hogy "abszolút tiszta legyek ott hátul", az a tuti. Ezt az "anális beöntést" meg már úgyis sokszor olvastam sok helyen (többek között itt is).


Viszont az egy dolog hogy én végigcsinálom ezt az egész tortúrát. De akkor mi a helyzet a leendő partneremmel - legyen az fiú vagy lány? (Az előző lánypartneremmel is azért nem jutottunk idáig, mert sajnos "higiéniai aggályai voltak")

2021. márc. 24. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első szabály: sosem análozunk gumi nélkül.

Az a lyuk nem arra lett kitalálva, és sosem lehet az ember biztos benne, főleg ha a kimosás és a menet között öbb óra is eltelik.

2021. márc. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én passzív vagyok és az elején volt 1-2 nem teljesen tisztára sikerült beöntés, az egésztől elment a kedvem mikor közben történt valami, szóval ezt is gyakorolni kell és kitapasztalni az anyagcserédhez képest hogy a szervezetednek mikor hogy jó. Ha rosszul ettél vagy nagyon tele etted magad nem ajánlott és akkor sem ha üres a hasad és éhes szinten vagy. Meg kell találni ehhez is a közép utat. Nekem nagyon körülményes hogy mikor mosom ki magam.
2021. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!