Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vonzódik ilyen sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik ilyen sok felnőtt a tizenéves korosztályhoz?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy sok 35-40 feletti férfi inkább a tizenéves korosztályt keresi, nem ritkán 18 alattiakat.

Miért éppen ezt a korosztályt?

Véleményem szerint bizonyos kor felett már nem egészséges jóval fiatalabbakhoz vonzódni. Teljesen más generáció, igények, hozzáállás. Tisztában vagyok vele hogy sok fiatal érettebbnek tűnik a koránál de ugyanakkor sok a kölyökarcú akik célpontok.

Már láttam olyan választ, hogy a fiatal fiúkban azt szeretik hogy sok a lányos külsejű közülük. De azt nem értem akinek lányos külsejű partnerre van szüksége, az miért nem egy lányt keres? Szerintem egy homo- vagy biszexuális férfi azért vonzódik a saját neméhez mert az férfi és nem jóval fiatalabb partner, aki érzelmileg és testileg is teljesen máshogy áll. Természetesen kivételek vannak. Mi az oka hogy valaki ezt a korosztályt keresi? Számos fiatalban a saját korosztálya kelti fel az érdeklődését. Peldaul egy 19 eves már lehet testileg is teljesen érett, erre azt mondom rendben, azonban egyszer ezen az oldalon megdöbbentem egy olyan válaszon ahol 40 évesként valaki egy 15 éves után vágyakozott. Már a fia lehetne. Később már több ehhez hasonló hozzászólást láttam.

Szóval sosem értettem. Mi ezekre a válasz, vélemény?


2021. márc. 27. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
A fiatalok mindig feszesebben, szexibbek, finomabbak, nemtől függetlenül. "Ártatlanok", de megvan bennük a felfedezés vágya.
2021. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert nem élték ki magukat. Komolytalan, "felnőtt" gyerekek. Illetve tele vannak kikezeletlen lelki traumákkal. Heterok között is sok ilyen van. Komoly kapcsolatban csak azonos korosztályban lehet harmónia. +, - pár év korkülönbség.
2021. márc. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Szexre mindegy.
2021. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 Szerintem egy idősebb férfi a saját korosztályában is ugyanúgy találhat fitt, vonzó partnert. Nyilván ez a szám már joval kisebb.


#2 Igen, azt tudom hogy a heteroknál rengeteg ilyen van.

Nem gondoltam hogy a múltba nyúlhat vissza ez a dolog. Én is azt mondom hogy sok esetben csak a saját korosztályban lehet közös nevezőre jutni.


#3 Én a fenti szöveggel pontosan az együttlétre akartam kilyukadni. Szerintem nem számít normális dolognak.

2021. márc. 27. 23:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A heteró pasik is így vannak. Te hány éves vagy kedves kérdező? Hány évesek a partnereid?


Én nem érzem gáznak ha fiatalokra buknak mások. Illetve azt nem értem, hogy miért ítélkezünk mások felett? Másoknak az nem normális, hogy van aki meleg. Pedig nem döntés kérdése. Ahogy az se hogy ki jön be és ki nem. Neked az életed miben befolyásolja az, hogy másoknak ki jön be és kikkel akarnak szexelni?


Remélem megválaszolod a kérdéseim, mert tényleg érdekel és úgy tűnik értelmes srác vagy. Így azt gondolom, hogy talán elgondolkoztatlak. Illetve talán én is jobban megértelek a válaszod alapján. Köszi! :)

2021. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Érdekes téma.

Ez a kérdés is te voltál?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Csak mert nagyon hasonló.

2021. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21%

Csak az utóbbi X évben lett az a módi, hogy egy 30éves nem való egy 16 éveshez. Régen ez nem így ment, sőt.


Nos, a társadalmi elvárások változhatnak, a biológia nem fog.

2021. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem unod hogy most már minden nap felteszed ezt a kérdést más köntösben?
2021. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

"A fiatalok mindig feszesebben, szexibbek, finomabbak, nemtől függetlenül. "Ártatlanok", de megvan bennük a felfedezés vágya."

18 év meg azalatti, serdülő fiúk? Na perszeee, szexibbek? Inkább éretlenek. A feszesség meg egyáltalán nem kortól függ, főleg pasiknál. XD Mikor én voltam annyi, nem is érdekelt a saját korosztályom (és most se), mindig idősebbeket kerestem. Férfiaknál a 30-35 közötti korosztály a "legszexibb".

2021. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Én 29 éves vagyok és 18-40 között keresek. Előny lenne ha fekete :)
2021. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!