Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok! Mennyire szeretitek egy passzív szüzességét elvenni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom,hogy az első partnerem legyen szűz,ahogy én is az vagyok.

Szerintem mindketten jól járnánk,de fene tudja. (:

22,a

2021. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobb ha egy picit tapasztaltabb veszi el a passzív szüzességét. De annak is megvan a szépsége ha mindkettő szűz!
2021. ápr. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, volt egy kapcsolatom, ahol a srác még nem próbálta, de én inkább nehézségnek éltem meg. Ő például nehezen tudta magát elengedni, mindig görcsölt rajta, talán egy kicsit azt is éreztem, hogy nem akarja, nem állt rá készen, akármennyire erősködött.

Ez volt az egyetlen ilyen tapasztalatom, de meghatározó volt.

2021. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a szűz fiúkat. Nem okoz gondot, ha kicsit szerencsétlenkedik, sőt élvezem 😁. 35f
2021. ápr. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb vágyam.

F 37

2021. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Izgatónak találom, és nem baj ha kicsit bénázik, azért vagyok hogy segítsek ezen :)

21f a

2021. máj. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!