Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, hányan pip*antottátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hányan pip*antottátok már le magatokat? Esetleg selff*ck? Milyen bemelegítő gyakorlat kell ahhoz, hogy szájba vedd saját magad? Vagy megtold magad hátulról?

Figyelt kérdés
Tini koromban sikerult egyszer talan a sz*pas. 23 vgyk most.

2021. ápr. 8. 08:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Tini koromban az egészet be tudtam kapni. Mostmár csak a végét érem el (31 vagyok most). Az öndugást soha nem próbáltam, de biztos nem menne. Átlagos méretű a farkam és ha merev, nem tudnám hátranyomni a fenekembe.

Az önszopáshoz a gerinc nyújtás, jóga sokat segít, de alapvetően alkati adottság kérdése szerintem.

Én gyertya állásból hajtom hátra a csípőmet az arcomhoz közelítve és így kapom be.

2021. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Sosem próbáltam, egyiket sem. De tuti nem tudnám mereven hátrahajlítani.
2021. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Az önszopás megy nekem, imádom magam szopni, csinálom is rendszeresen. :)

Vannak jól bevált gyakorlataim, ha érdekel írd meg priviben, ide hosszú lenne leírni.


Az öndugás sosem ment sajnos, mereven nem tudom a farkam annyira visszahajlítani hogy be tudjam dugni a fenekembe.

2021. ápr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Régebben még ment az önszopás, ma már a derekam is merev, bekapni már nem tudom. Viszont gyertyából még tudok arcomra-számba élvezni.

Öndugás nem ment soha.

2021. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Mikor még 24 voltam és 48 kilósan eléggé rugalmas, simán ment az önszopás és kicsi a méretem. Most örülök ha be tudom kötni a cipõmet erõlködés nélkül. Szerintem rugalmasság kérdése
2021. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én még amikor félkemény hátrahúzom amennyire csak megy, a makk ilyenkor már az ánuszomban van és úgy keményedik fokozatosan bele, utána pedig ahogy jól esik csinálom magamnak
2021. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
6-os, irigyellek!
2021. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem vagyok annyira hajlékony. A gyertyaállást kipróbáltam, és ráverteam a saját arcomra meg a számba, mert kíváncsi voltam, mit éreznek a csajok, de nem értem el a farkam, hogy le tudjam magam szopni. Másét nem szeretném, még mielőtt valaki ajánlaná, nem vagyok meleg, csak a sajátomra voltam kíváncsi.

A gyakorlatokra kíváncsi lennék.

2021. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
az önszopáshoz kapcsolódan, nekem a sok ülőmunkától, gépezéstől a nyakamnál a szalagok megnyúltak, tehát kialakult ilyen "nerd neck" feeling, amit normális testtartással lehet korrigálni, és így a nyakam segítségével sokkal könnyebben megy már az örömszerzés
2021. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Tiniként is épp hogy csak megtudtam nyalni a makkom, most már az sem menne, fel szedtem pár kiló plussz. 35f
2021. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!