Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudnátok írni magyar meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni magyar meleg hírességeket, celebeket?

Figyelt kérdés
Híresség, celeb, énekes, színész, influencer, stb de aki meleg.

2021. ápr. 16. 13:13
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Férfiak érdekelnének csak, nők nem.

Ja és ne írjatok kamut, akiről gyanítjátok, hanem olyanokat akik beismerték már, hogy melegek. Köszi előre is.

2021. ápr. 16. 13:14
 2/33 anonim ***** válasza:
69%
Szájer “Eresz” József
2021. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
77%
Alföldi Róbert, Steiner Kristóf, Bishbarbie, Szecsődi Kari, VV Greg, VV Robi
2021. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Ebből legalább 2 transz amit írtál, de olyan nincs aki férfias meg jól néz is ki? Pl valamilyen insta sztár? A fiatalság hátha tudja. Bár én is fiatal vagyok, csak nem szoktam instán vagy tiktokon lógni, de hátha valaki ír onnan.

De amúgy írhattok bárkit, nem kikötés hogy jól nézzen ki, csak hátha van aki jól is néz ki. :)

2021. ápr. 16. 13:23
 5/33 anonim ***** válasza:
88%
Ungár Péter, nem a legférfiasabb első ránézésre, de annyira rosszul se néz ki. Nem tudok segíteni tiktokkal és instával, egyáltalán nem használok ilyenket sajnos, már facebookot se.
2021. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
74%
Van a Zsolti is aki Való Világba volt és felcsapott videósnak. Csak ő nem férfias, meg el is van hízva. A Robi az elég jól nézett ki de ő csak bi.
2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Tudom ki(k)ről van szó, pár adást néztem abból a húgyból, de nem igazán jönnek be őszintén szólva ezek a Vv fazonok. :)

Az Ungár Péter nem rossz pasi azért. Valaki tud még? Esetleg olyanokat akiknek instán van sok fotójuk? De név is elég.

2021. ápr. 16. 13:36
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Bishbarbie nem búza , hanem travinyó
2021. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, meg a Szecsődi is, aki már "nő". Férfiak érdekelnek. :S Ezek a Steinerek meg nagyon lányosak, akiket írtatok, kár hogy nincs más. Alföldi jó pasi, csak már nem az a korosztály ami bejön, de ide tart, jogos.
2021. ápr. 16. 13:41
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

Komolyan nem nehéz rákeresni hogy "magyar meleg influencerek" a googleban, ott kiad párat.


[link]

Ő elég férfias.


https://www.youtube.com/channel/UC6vbTFrhEt9Y0e2UgYXjEdA

Meg ő is aranyos.

2021. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!