Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kalandozások után most komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandozások után most komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki még helyes is egy vidéki nagyvárosban, viszont korábban annyit kalandozott, hogy mindenki ismeri és elég sokan használták már. Most komoly kapcsolatot keres elmondása szerint.


Szerintetek hogyan kellene viszonyulnom hozzá?



2021. ápr. 16. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
1 esélyt adhatsz.
2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Használd! Ha megkedveled, alakulhat valami!
2021. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Állj úgy hozza, mint bárki máshoz. Legalább már kiélezett magát. Nem 40 évesen fog elkezdeni kivancsiskodni, hogy mással milyen lehet.
2021. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a nem a sráccal van a gond, hanem veled. Te nem tudsz benne bízni. Szóval én a helyedben hanyagolnám
2021. ápr. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A 955-ös augsburgi vereség után véget értek a kalandozások.
2021. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Van az a mondás. "K*rvából lesz a legjobb feleség"

Ez szerintem melegeknél is működhet. Ő legalább már kímélte magát

2021. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kíélte *
2021. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de nekem ez olyan furcsa, nehezen tudom elképzelni. Ez a "fél város megjáratta benne, és már mindenki ismeri" inkább heteroknál szokott előfordulni, mivel sokszor annyian vannak, mint mi melegek, és nem egy zárt közösség. Sok meleg ismeri a nevét, mert megvolt neki mondjuk, de attól még a nem-meleg közösségekben (pl. bemész a boltba, a drogériába stb) csak nem tudják, hogy kivel és mit csinált.

Ezt esetleg Budapesten tudnám elképzelni egy mikroközösségben, pl ha van egy passzív, aki éveken át jár teszem azt a Magnumba, és már mindenki ismeri, mindenkinek megvolt stb.

2021. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!