Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexmentes meleg kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexmentes meleg kapcsolat létezik?

Figyelt kérdés
Úgy érzem engem egyáltalán nem vonz a szex, lányokhoz egyáltalán nem vonzódom, fiúk tetszettek mindig is. Viszont a szex nem igazán érdekel, mint írtam, s érdekelne, hogy vannak meleg kapcsolatok szex nélkül? Ismertek ilyeneket? Remélem valaki kisegít :)
2021. ápr. 25. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is olyat keresek. Egyszerűen undorodom az anális szextről meleg létemre.
2021. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%

"Egyszerűen undorodom az anális szextről meleg létemre.„


Pedig úgy készül a kakó.

2021. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Jelen.

Csók? Ölelés? Oral?

2021. ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Cpt_Obviously ***** válasza:
88%
Ha lehetne, akkor esetleg a házasság
2021. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
párommal így vagyunk, nincs sokszor szex de előfordul anál nélküli. Passzív fél vagyok és anál akkor van mikor én akarom, ezt teljesen tiszteletben tartja, ritkán van mert sok idő az előkészülés és nem mindegy mikor tisztítom magam. Havonta 1-2x szokott lenni. Ő lelkis nagyon és szeteti ha hozzá bújok és ölelgetőzünk órákat.
2021. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Szexmentes, azaz orál vagy közös maszti sem játszik?

Ha így gondolja a posztoló, akkor feltenném a kérdést, egy fiatalnak azért a teste működik, az így keletkező kielégülési vágyat magának félrehúzódva intézi el, és olyat keres, aki hasonlóan gondolkodik?

Biztosan létezik olyan, de a szexmentességet azért meg kellene határozni és érdekelne, miért kerülné ki?

Mert egy jó partnerrel sok élményt tudna megélni, csak ne a filmeket nézze, hanem egy olyan srácot keressen, aki szereti Őt és a többi kialakul.

2021. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak az anális részre értettem.
2021. ápr. 26. 09:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne fontos az anális szex (pedig aktív beállítottságú vagyok).
2021. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Akkor nem lesz olyan nehéz dolgod, nem mindenki keresi azt a részét a szexnek. Viszont érdemes ezt az elején tisztázni, hogy ne legyen felesleges a találkozás azzal, akit viszont ez mozgat.

Talán a legjobb, ha kezdővel ismerkedsz és olyannal, aki hasonlóan gondolkodik, mint Te. Nem vagy egyedül.

2021. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 sandrisbp ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal több srácot vonz a közös maszti, a kiverni egymásét, az orál egyik vagy másik vagy mindkét oldalon, mint aki anális szexre vágyik bármelyik oldalon. És bármilyen meglepő, ez is mind SZEX és nagyon is kielégítő tud lenni. Annyit csinálj csak, ami számodra is vonzó. De attól nem kell félned, hogy ilyesmihez nehéz lesz partnert találni.
2021. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!