Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Valaki megnyugtatna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Valaki megnyugtatna, hogy nem utáljátok a nőket?

Figyelt kérdés
Állandóan azt hiszem, hogy a melegek gyűlölik a nőket, csak a származás miatt.

2021. máj. 2. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Bár én nem vagyok meleg, de van egy személyes példám. Ismertem egy lányt, akinek egy meleg srác volt a legjobb barátja. Egy házibuli alkalmával beszélgettem ezzel a fiúval, és a legjobb barátai mind lányok voltak, mert velük érezte jól magát. Egyáltalán nem igaz, hogy minden meleg utálja a nőket.
2021. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés benne van a "heti egyszer elhangzik" dögunalmas toplistában, érdemesebb visszaolvasni. Szóval szegény melegek már annyiszor megnyugtattak minden nőt, hogy nem utálják őket. (ezt a származás dolgot meg nem értem)
2021. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én melegként nem tudok nőkkel barátkozni, mindig is hetero fiú haverjaim voltak. Egyszerűen nem tudok velük azonosulni. Ez nem azt jelenti hogy útálom őket de én szeretek fiús dolgokról beszélgetni, egy másik pasi ismeri a pasis dolgokat vele tudok kommunikálni nyíltan. Sok melegnek vannak lány barátai így én ilyen szempontból fura vagyok .
2021. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem hidd el sok barátnőm van, márcsak a munkámból kifolyólag is és szeretem egytől egyik mindet
2021. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Miért? A hetero férfiak pedig utalják a többi férfit? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Normális vagy kérdező? Keress fel valami orvost.
2021. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincsen a nőkkel :)
2021. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene utálni a nőket?! Vagy csak provokatív troll vagy.
2021. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%

#6

Volt kapcsolatod csajokkal?

2021. júl. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!