Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megéri elmenni egyedül melegbá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri elmenni egyedül melegbárba?

Figyelt kérdés
20 éves lányos fiú vagyok, aki sosem volt még ilyen helyen, mivel csak hetero barátaim vannak, akik nem akarnának. A kérdés tehát: Megéri elmenni egyedül megelegbárba, vagy más meleg szórakozóhelyre/buliba? Lehet barátkozni, ilyesmi? Vagy full klikkes?

2021. máj. 11. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran jártam egymagam
2021. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon sokan járnak egyedül, nem barátokkal, főleg azok, akik nem "simán szórakozni" vagy "bandázni" járnak, hanem ismerkedni, alkalmizni, vadászni...


Barátkozni is lehet bizonyosan, de nem túl gyakori --- arra készülj, hogy sokan fognak Rád startolni, de nem az élet nagy kérdéseit kívánnák Veled megbeszélni egy ital mellett, hanem hogy passzív vagy uni vagy-e, és hogy mikorra kell hazaérned... ...na jó, táncolhatsz is előtte :)

2021. máj. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt bezárták őket még Novemberben gyakran jártam és elég klikkes volt az egész, kevés az olyan ember aki egyedül megy ismerkedési szándékkal. Inkább baráti társaságok vannak akik egymással foglalkoznak. Szerintem legelső alkalommal nem kéne egyedül menned mikor még új és ismeretlen a helyzet.
2021. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
61%
Ha valami cukiság vagy, akkor gyere át hozzám, jól fogod magad érezni :)
2021. máj. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincsenek lány barátaid? Én is csajokkal szoktam menni.
2021. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, hátha felszedsz valami jó pasit.
2022. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!